Kataloog

Populaarsed filtrid

Arc'teryx viib sind elu seiklusele

Tervislik eluviis eeldab regulaarset liikumist, olgu selleks jalutuskäigud, uute metsaradade avastamine, välitreening või liikumine jõusaalis. Need kõik olukorrad nõuavad aga õiget varustust ehk spordiriideid- ja jalatseid. Tutvustame sulle rõivabrändi Arc'teryx, kelle suure hulga tooteid oleme koondanud Zalando platvormile – ikka selleks, et saaksid kvaliteetselt ja mugavalt liikuda.

Arc'teryxi õueriided lubavad liikuda iga ilmaga

Arc'teryx on Kanada päritolu rõivabränd, mis on tuntud oma hea kvaliteedi ja tipptasemel disaini poolest. Nende tooted on loodud seikluste ja väljakutsete jaoks, olgu need siis ekstreemspordi või matkamise ajal. Brändi loodi 1989. aastal Briti Columbia provintsis Põhja-Ameerikas. Õueriiete liini asutajad soovisid luua kvaliteetseid ja vastupidavaid rõivaid, mis vastaksid nende kliima eripäradele ja karmidele tingimustele. Nimi Arc'teryx tuleneb sõnadest „arktiline“ ja „terüleen“, mis rõhutavad brändi tugevat seost loodusega.

Õueriiete disain on funktsionaalne ja minimalistlik ning nende tooteid iseloomustab lihtsus ja praktilisus. Brändi insenerid ja disainerid kasutavad uusimaid tehnoloogiaid, et luua kergeid, vastupidavaid ja mugavaid rõivaid, mis sobivad ideaalselt välitingimustes liikumiseks. Nende tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu Gore-Tex ja Polartec, mis tagavad optimaalse kaitse ilmastiku eest.

Õueriided, mis on osa loodusest

Arc'teryxi tootevalikus on lai valik rõivaid ja aksessuaare, sealhulgas jopesid, pükse, kampsuneid, mütse, kindaid ja seljakotte. Kõik nende tooted on mõeldud kasutamiseks väljas, kus ilmastikuolud võivad olla muutlikud ja väljakutsuvad. Just seetõttu on tegemist ideaalsete toodetega euroopalikus kliimas. Kombineeri omavahel brändi soe pusa ning veekindlad jalatsid ning saadki ideaalse komplekti õueseiklusteks.

Bränd kasutab enda rõivastes tihtipeale Gore-texi ja Polarteci materjale. Gore-Tex on kvaliteetne veekindel ja hingav membraan, mis tagab kaitse tuule, vihma ja lume eest, kuid võimaldab samas kehal hingata ja niiskust välja juhtida. See on väga kerge, vastupidav ja painduv, mis muudab selle ideaalseks valikuks aktiivse välitegevuse puhul. Polartec on aga soe, hingav ja kiiresti kuivav kangasari, mis on ideaalne külmemate ilmastikutingimuste jaoks. Polarteci materjalid on valmistatud polüestrist ja saadaval mitmes erinevas paksuses ja stiilis. Rõivabrändi värvivalikus domineerivad minimalistlikud lõiked ja looduslikud värvid, nagu pruun, metsaroheline, tumesinine. Vii end õue iga ilmaga. Avasta kvaliteetsed Arc'teryxi õueriideid Zalandost.