
helenemelker
140 postitust
Oma stiili kirjeldaksin kui klassikalist minimalismi, millel on väike vimka. Kombineerin vintage-stiili ja kaasaegset. PS kunagi ei saa kellelgi olla liiga palju kotte või bleisereid. #tallgirl

Oma stiili kirjeldaksin kui klassikalist minimalismi, millel on väike vimka. Kombineerin vintage-stiili ja kaasaegset. PS kunagi ei saa kellelgi olla liiga palju kotte või bleisereid. #tallgirl