Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 1632
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Diesel on bränd edukaks eluks

Lugu algab 1978. aastal Itaalias Molvenas noore Renzo Rossoga, kellel on tõeline kirg riiete vastu. Olles pettunud oma kodulinnas pakutavates valikutes, otsustab ta kirgliku itaallasena ja hetkeemotsiooni ajel kasutada oma palavat armastust ja valmistada riideid, mida ta ise sooviks kanda. Renzot tõmbas 1960. aastate mässumeelne rock'n'roll ja teksariided. See inspireeris teda looma teksaseid, mis võimaldaksid tal ja teistel end väljendada viisil, mida teised riided lihtsalt ei suudaks.

Tootemark sai nimeks Diesel, kuna seda on lihtne mõista ja hääldada kõikjal maailmas. Tol ajal peeti diislit ka alternatiivseks energiaks, nii et see sõna tähistas alternatiivset moemaitset. Renzo soovis jõuda kõikjale maailma nagu alternatiivne kütus. Populaarseks osutunud Renzo valmistas esialgu oma loomingut käsitööna ja müüs tooteid kogu Itaalias oma väikese kaubiku tagaluugist. Renzo on tänase päevani ülipopulaarse Dieseli uhke tegevjuht, seega tema nooruse impulss ja kirg on ilmselt ennast kuhjaga ära tasunud.

Sinu elustiilibränd

Diesel on rohkem kui riided, see on elustiil – kui see sulle meeldib, võid nende tooteid armastada . Zalandost leiad tootevalikut nii meestele, naistele kui ka lastele. Bränd lubab pakkuda meelelahutust ja tutvustada klientidele uusi eksperimentaalseid kogemusi. Brändi tootesari ulatub nüüd palju kaugemale esmaklassilistest teksadest ning hõlmab lisaks riietele ja jalanõudele ka parfüüme ja erinevaid aksessuaare. Need tooted täiendavad teineteist, annavad edasi ja toetavad Dieseli lubadusi kirest ja kogemustest, vabalt elamisest ja hingamisest. Brändi kollektsioonid sobivad ideaalselt kokku esmaklassilise ja dünaamilise elustiiliga ning julgustavad elama edukalt.

Julge väljendada oma individuaalsust elustiili ja julgete rõivastega, mis on modernsed, kuid mugavad. Mõnusad T-särgid, millelt võid leida vahvaid trükiseid, mugavad vabaajarõivad ja loomulikult ikoonilised teksapüksid. Mugavad dresskleidid ja ketsid on vabaaja veetmiseks ideaalne valik. Väljenda oma isikupära silmapaistvate Dieseli käekelladega, mis ei jää kellelegi märkamatuks.

Julge teha hulljulgeid otsuseid

Diesel on tähelepanuväärne ettevõte, millel on ainulaadne mõttelaad. Mõtteviis, mis seab müügi ja kasumi teisele kohale ning soovib luua midagi erilist, lahedat ja maailmamuutvat. Ikoonilise brändi põhiväärtused on mässumeelne, irooniline ja aupaklik, need põhimõtted väljenduvad igas tootes ja kollektsioonis. Brändi iseloomustab uuenduslik ja loominguline disain, kuid samas ajatu vintage-meelsus, mis on kombineeritud ülimoodsate ja julgete detailidega.

Alates selle loomisest on Diesel kasutanud kaubamärgi DNA loosungina ütlust „ Edukaks eluks“. Läbi tugevate, irooniliste ja mänguliste kampaaniate ajaloo on Diesel tõusnud liidriks nii reklaami kui ka moe vallas. Kui maailm jookseb ühes suunas, siis Diesel kindlasti teises ja 35 aasta jooksul alates selle asutamisest on brändkaubamärk endiselt järgimas sama põhimõtet. Ta kustub oma kandjad olema mässumeelsem ja julgustab kõiki käima oma rada.