Faq | Maksed | Maksmine 3D Secure’i lahendusega krediitkaardiga

Maksmine 3D Secure’i lahendusega krediitkaardiga

Euroopa määrused muutuvad, et muuta veebipõhine krediitkaardimakse sinu jaoks turvalisemaks. Iga alates 1. jaanuarist 2021 esitatud tellimuse puhul võidakse sult nõuda makse autentimist 3D-turbeprotsessi kaudu. See märgitakse makseks kasutatud kaarditüübi järgi, näiteks Visa Secure, Mastercard Identity Check või American Express SafeKey.

Mida ma tegema pean?

Kui sa pole seda veel teinud, pead maksekaardi teenuse 3D Secure jaoks registreerima. Enamik panku pakub tavaliselt võimalust oma kaart veebis registreerida, nii et vaata lisateavet oma panga veebisaidilt.

Kui oled varem juba 3D Secure’i kasutajaks registreerunud või oled seda teenust varem kasutanud, ei pea sa uuesti registreeruma. Kuid sinu pank võib olla maksekogemuse parandamiseks kasutusele võtnud täiesti uue protsessi. Mõni pank on spetsiaalselt selleks otstarbeks välja töötanud uue nutitelefonirakenduse. Lisateabe saamiseks võta ühendust oma pangaga.

Veendumaks, et saad järgmise tellimuse eest hõlpsasti ja turvaliselt maksta, soovitame aktiveerida 3D Secure’i enne järgmise veebitellimuse esitamist.

Mis muutub?

Võimalik, et sul palutakse veebis maksmisel makse 3D Secure’iga autentida, kuid uue määrusega võetakse kasutusele uus protsess, mis pakub paremat turvalisust ja lihtsamaid autentimisviise.


Kas sa ei leia otsitavat vastust?
Võta meiega otse ühendust

Kas tahad saada 15% allahindlust?*

Värskendused e-posti teel

Registreeru Zalando.ee uudiskirja saajaks!

Halda oma eelistusi

Mis sind kõige rohkem huvitab?

Kui soovid teada, kuidas sinu andmeid töötleme, mine lehele Privaatsusteade. Võid alati kasutada nuppu lahku listist ja kulusid ei kaasne.