Ees ootab...

Kohtinguõhtu

Mis iganes poleks ka su õhtu plaan, siis meilt leiad täiusliku luksusliku riietuse või kingituse.
Mis iganes poleks ka su õhtu plaan, siis meilt leiad täiusliku luksusliku riietuse või kingituse.
Ees ootab...

Kingitused meestele

Kingitused meestele loovad õnne

Erilised hetked ning tähtsad sündmused väärivad tähistamist ning tihtipeale ka kingitusi. Kingimaailmas orienteerumine võib mõnikord osutuda totaalselt võimatuks väljakutseks – kas ideid on liiga palju või seda head ja õiget mõtet lihtsalt ei tule. Oleme Zalandos sellega arvestanud, et mõnikord ongi natuke keerulisem. Oleme enda platvormile koondanud erinevad kingitused meestele, mille seast leiab mõne eseme absoluutselt igale mehele.

Kingiideed peegeldavad iseloomu

Kingituse tegemine on sageli väljakutse, eriti meeste puhul. Kingiidee leidmiseks soovitame alustada inimese iseloomust. Meeldivad talle minimalistlikud tooted või teeb teda rõõmsaks värvidest pakatav kink. Kui tead, et peale jääb minimalism, siis sobib vaadata selliseid kinngitusi nagu seljakotid, nokamütsid, põhjamaised käekellad või sisustuselemendid. Maksimalistlikumad kingiideed võivad olla erilisemad riided, nagu värvilised hommikumantlid, pusad, plussid ja dressid.

Oleme Zalando platvormile koondanud lugematu hulga kingitussi meestele ning tooteid, mida on jaekaubandusest keeruline leida. Just meie juurest leiab erinevate tippbrändide toodangut, mida on paslik kinkida erilistel hetkedel, nagu koolilõpetamine, korteriost või suurem sünnipäev. Niisamuti oleme Zalandos kingiideede leidmise muutnud sinu jaoks lihtsaks. Oleme sinu jaoks juba eelnevalt tooted erinevatesse kategooriatesse selekteerinud, mis jätab sinu õlule ainult viimase otsuse tegemise.

Liikumise rõõm uuest kingist

Kingiideede puhul tasub silmas pidada ka inimese elustiili. Kui tegemist on sportlikuma mehega, siis on hea investeering hinnalised jooksujalatsid või muu spordivahend. Need on kingitused meestele, milles kohtuvad elustiil ning sportlik eluviis. Kui aga ühtegi ideed ei tule, siis oleme Zalandosse koondanud ka erinevas hinnaklassis kinkekomplekte, mille hulgast on lihtne üles leida see õige.

LisameZalando platvormi valikusse pidevalt uusi tooteid. Õige kingiidee leidmisel soovitame orienteeruda ka eelarve järgi. Kui tead, et eelarve on tagasihoidlikum, siis leiab Zalando valikust mitmeid väiksemaid tooteid, nagu mütsid ning aluspesu. Kui aga tead, et eelarve on suurem, siis soovitame vaadata ajatute toodete poole, mis on loodud kestma.

Kingitused meestele panevad silmad särama. Tule ja tutvu Zalando kingiideedega ning kingi rõõmu.