Toodete arv: 341
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Giorgio Di Mare kuulsad ideed, et välimusse lisada stiili

Meie armastame kvaliteetset materjali, sest see on naha vastas delikaatne ja õrn. Giorgio Di Mare disainerid on valinud materjalid alates kootud kangastest kuni elastsete satiinideni ning lisanud sinna dekoratiivseid trükiseid. See erakordne kvaliteet on moodne ja omapärane.

Nagu nimi ütleb, pakub see bränd meremehestiili, mis on elegantne, kuid ka armsalt lihtne. Kui sul on kirg jahi- ja poloürituste vastu, siis Giorgio Di Mare disainerid on loonud sullerõivad, milles oled sportlikult šikk.

Kuid Giorgio Di Mare disainerite lahe looming sobib peaaegu igasuguse elustiili juurde. Pealegi on need rõivad nii mugavad kui ka dekoratiivsed. Seepärast on võimalik neid kombineerida erinevate stiilidega.

Giorgio Di Mare on klassikaline, sportlik ja ülimalt lahe

Giorgio Di Mare pakub sinule klassikalist disaini, mida võid sobitada oma riidekapist millega tahes. Nii võid sinagi julgelt haarata sellest Itaalia brändist inspiratsiooni, et kujundada trendikas välimus kas soojal või jahedal hooajal.

Kui armastad sportlikku stiili, siis on see parim valik, et olla silmapaistev. Need klassikalised rõivad sobivad igale seiklusele, kas siis õues või toas. Tänu ilusatele värvidele võid lisada välimusse maagilist sära ja olla tähelepanu keskpunktis.

Miks mitte lisada oma riidekappi ka mõni kvaliteetsest nahast riideese? Kui kombineerid isikupärast välimust, siis sellega annad sinna kindlasti täiusliku viimistluse. Mõelda, kui imehästi see sobib sinu kulunud teksaste ja valge T-särgiga.

Parimad seiklused parimates rõivastes

Kui armastad elegantselt riietuda, pakub Giorgio Di Mare ilusate detailidega täiustatud klassikalist stiili. Nii püsid terve päeva värskena ja võid peale pikka tööpäeva lõbusalt kohtingule minna.

Kui meeldiv on õues seigelda, et nautida ümbrust! Nii hea on kõik mured kõrvale heita ja tunda enesekindlust. Giorgio Di Mare sportlikus stiilis koged seda imelise mugavusega. See on suurepärane tasakaal sinu omapära ja vabaduse vahel.

Ehk soovid kergeid või unustamatult lahedat bretooni triipu või omapärast tekstuuri? Lemmikud riideesemed lisavad seiklustesse armastust. Võiksid samuti rikastada oma seiklustunnet ja Zalando otsingunuppu klõpsates leiad oma lemmikdisaini kiiresti üles.