Lastemood

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 56 342

Lastemood, mis võimaldavad olla loominguline

Juba maast-madalast on laste jaoks oluline enda väljendamine läbi riietuse. Nii saab kätte esimese tunnetuse moemaailmast ja seejuures kasutada natuke kreatiivsust. Enne lasteaaia- või koolipäeva on põnev valida garderoobist põnev komplekt.

Lastemoe maailm on selle võrra põnevam, et lapsed kasvavad riietest välja ning uusi rõivaid on tihemini vaja. See annab jällegi võimaluse riidekappi ja jalatsiriiulit tihemini täiendada. Suve hakul on põnev valida uusi mõnusaid kleidikesi ja lühikesi pükse.

Seejuures on mõistlik valida esemed, mida on lihtne kombineerida. Näiteks lihtsad retuusid, teksad ja särgid üksteisega lihtsasti sobitatavad. Väheste esemetega saab luua palju eri komplekte.

Riided lastele igaks elusündmuseks

Lastemood on alati inspireeritud kaasaja moetrendidest ja uutest suundadest. Riided on valmistatud lastele sobilikus võtmes, kuid on siiski moes ja loovad trendika välimuse. See annab lastele võimaluse sarnaneda vanemate ja õdede-vendade riietumisstiiliga.

Samas on väiksemate pereliikmetele valikus multifilmikangelaste ja teisele lastele meeldivate elementidega rõivaid ja jalatseid. Nii saavad ka nooremad läbi rõivastuse jagada oma iseloomu ja väljendada oma huvisid.

Zalando valikust leiad nii baasesemed, mida on lihtne kombineerida lasteaeda või vaba aja veetmiseks. Samas on lai valik eri pidulikke esemeid, millega minna pidulikumale üritusele. Kogu võlu peitub erinevate kombinatsioonide loomises.

Lisa riietele mugavad jalatsid ja aksessuaarid

Zalando lastemoe valikust leiad riided, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik annab võimaluse kõigile leida endale kõige sobivamad mudelid, värvitoonid ja mustrid. Mugavad teksad ja retuusid võiksid olla osa iga lapse garderoobist.

Mugavate pükste juurde leiad pusad jahedamaks päevaks ning T-särgid suviseks ilmaks. Veidi pidulikumaks sündmuseks saad samade pükste juurde sobitada kauni kraega või pidulike elementidega pluusi. Lisa juurde pidulikud kingad ning kaunis välimus on garanteeritud.

Kuid riided ei ole ainus, mida Zalando lai valik pakub. Rõivaste juurde leiad sobivad jalatsid ja aksessuaarid. Mugavad tossud peaks kuuluma iga lapse riidekapi juurde. Suveks leiad mõnusad plätud, millega rannas hullata või sõprade poole suvepeole minna.