Liigu esemete karussellis edaspidiLiigu esemete karussellis tagurpidi

Kingitused naisele

Kas tahad saada 15% allahindlust?*

Värskendused e-posti teel

Registreeru Zalando.ee uudiskirja saajaks!

Halda oma eelistusi

Mis sind kõige rohkem huvitab?

Kui soovid teada, kuidas sinu andmeid töötleme, mine lehele Privaatsusteade. Võid alati kasutada nuppu lahku listist ja kulusid ei kaasne.

*Sooduskoodi teave

Kingitused väljendavad sinu tundeid

Kingitused on imeline viis oma tunnete ja kiindumuse väljendamiseks. See on ka põhjus, miks sünnipäevale või pulma minnes midagi armsat endaga kaasa võetakse. See näitab eseme üleandja soovi inimest meeles pidada ning talle omalt poolt midagi anda.

Eseme väärtus on ka emotsionaalne – tihti meenub eset vaadates või kandes selle kinkinud inimene ning tema headus. Just erilised esemed on need, mis kõige enam meelde jäävad, seega tuleks valimisse korralikult pühenduda.

Kingitusteks on palju erinevaid variante. See võib olla midagi, mida inimene vajab ja igapäevaselt kasutama hakkaks, aga ka midagi, mis on lihtsalt kaunis ese oma kodu dekoreerimiseks. Ka erinevad elamused võivad olla imeline viis, kuidas oma peret ja sõpru meeles pidada.

Kingitused sõpradele, et näidata oma hoolivust

Just õige eseme leidmine võib aga tekitada raskuseid, sest valikuid on ju niivõrd palju. Seega on hea variant valida midagi, mida kingi saaja saab kanda. Veelgi enam, ehk on tegemist mingi esemega, millel on praktiline funktsioon ja mis muudaks saaja elu veelgi lihtsamaks ja rõõmsamaks.

Zalando on teinud protsessi sinu jaoks veelgi lihtsamaks ning toonud sinuni valiku kauneid esemeid, millega on sõpru ja tuttavaid üllatada. Seejuures on tegu asjadega, millel on praktiline funktsioon ja mis võib vabalt jääda aastateks saaja garderoobi või ehteriiuli osaks.

Imelised kingituses on erinevad aksessuaarid – päikeseprillid, luksuslikud sallikesed, võtemhoidjad või hoopis mõni riideese. Kõige sobivama asja leiad aga oma sõbra või pereliikme peale mõeldes. Leia talle midagi, mis ühtib tema huvide ja hobidega. Siis on üllatusmoment ja rahulolu garanteeritud.

Midagi sobivat igaühele

Oma armastatuile on kõige sobivamad esemed need, millega näitad, et tunned neid. Kui tegemist on inimesega, kes armastab kauneid aksessuaare ja värvilisi mustreid, vali talle julgelt mõni värviline ehe või luksuslik rätt.

Sportlikule inimesele sobivad treeningvahendid või mõni sportlik aksessuaar. Kindlasti tunneb ta rõõmu lemmikvärvides nokamütsist või juukseaksessuaarist.

Naiseliku stiiliga naistele on ideaalseks kingituseks ehted, olgu tegemist kaelakee või kõrvarõngastega. Pane tähele, milliseid ehteid ta enim kannab ning tee valik lähtuvalt sellest.