Beebitekid

Toodete arv: 116

Ideaalsed beebitekid saad Zalandost

Iga beebi esimesed mälestused algavad hetkest, kui nad sündides mähitakse kiiresti pehmesse beebitekki. Need rõõmsad hetked jäädvustatakse perekonnafotodele. Ikka ja jälle võib armuda nendesse kaunitesse mälestusesemetesse.

Kui otsid beebiootel lähedasele või sõbrannale kingitust, siis võiksid mõelda beebitekile. Zalando pehmete ja lummavate tekkide seast leiad kindlasti midagi, mis meeldiks emmele ja sobiks beebile. Need on valmistatud tipptasemel materjalidest, mis on beebi nahale pehmed ja mõnusad. Valik on suur ja soovitatav on võtta parima kvaliteediga tekk.

Beebid vajavad rahulikku ja segamatut und. Muidu võivad nad muutuda pahuraks. Uutel emadel võib olla raske vastsündinut magama panna. Kui aga mähkida beebi teki sisse, tunneb ta end hubaselt ja kaitstult. Uudista meie beebitekkide kollektsiooni ja vali pisikesele meeldivalt mugav tekk, et tagada talle häirimatu kindel uni.

Peagi märkad, et kasutad beebitekki 24/7

Beebitekk on hädavajalik ja sul on seda lapse esimesel eluaastal kindlasti vaja sagedasti kasutada. Kahtlemata vajab sinu nunnuke mugavat ja sooja tekki. See on praktiline mitmel viisil. Võid mähkida sellesse oma lapse ja minna parki jalutuskäigule, kasutada mähkimistekina või anda lapsele pikaks autosõiduks kaissu.

Pastellroosad ja -sinised toonid on alati ülimalt armsad ja hubased. Erksates värvides imearmsate loomapiltidega tekid on jällegi ekstrarõõmsad. Need panevad beebi naeratama ja lalisema. Ja veel kui lõbusad on need hetked, mil laps hakkab loomi ära tundma. Ilusa disainiga tekk on sinu pisikese beebi sensoorse arengu esimene samm.

Kui soovid leida midagi soojemaks hooajaks, siis kerged puuvillased tekid sobivad selleks suurepäraselt. See on hingav materjal ja beebil ei hakka palav. Külmemateks kuudeks sobib polüester (šerpa) voodriga tekk, sest see hoiab hästi sooja ning on luksuslikult mugav. Fliis on paljude emade suur lemmik, sest see materjal ei ima vett. Samas ei sobi see sinu nunnule sooja ilmaga.

Hangi tipptasemel beebitekk, mida saad usaldada

Vastsündinutele meeldib olla teki sisse mähitud. Tema esimestel päevadel pole uhkeid sipupükse vajagi, sest teki sisse mässituna on tal tunne mõnusalt soe ja kindel. Tekiga sinu pisike rahuneb, tal on mugav ja kaitstud enesetunne. Nii ei ole vaja teda pidevalt süles kanda.

Soovid oma pisipõnnile ainult parimat, sest ta väärib seda. Sinu beebi vajab palju rahulikku und ja meil on hea meel pakkuda sulle kõige pehmemaid beebitekke. Vajad tekki, mis oleks turvaline, mugav ja praktiline. See aitab pikemas perspektiivis kaasa väikelapse tervislikule arengule. Tõsta unekvaliteedi taset beebitekiga, mis tagab sinu nunnukesele parima mugavuse ja tervisliku uneaja rutiini. Nii saab kogu pere rahulikult magada.

Beebiasjade ostmine on alati põnev. Klõpsa nupule ja salvesta Zalando oma lemmikute hulka. Me toome sinuni üliilusa beebimoe ja muud vajalikku suurepäraselt magusa une jaoks.