Laste puidust mänguasjad

Populaarsed filtrid

Puidust mänguasjad on lelude tulevik

Kes meist ei tahaks oma lapsele pakkuda kõige paremat? Zalando usub paremasse keskkonda, jätkusuutlikku tulevikku ning pakub seda ka väikestele lastele mõeldud puidust mänguasjade kujul. Zalando valikust leiab mitmeid lelusid, mis on turvalised, päris materjalist ning mis on sobilikud just pere kõige väiksematele.

Puit arendab laste fantaasiavõimet

Mitmed uurimistööd on kinnitanud puidust mänguasjade kasulikkust lastele. Puit on põhjusega olnud materjal, mis on alati sobinud laste mänguasjade valmistamiseks ning millega on mängitud alates aegade algusest. Tegemist on keskkonnasõbraliku materjaliga, mis on orgaaniline, biolagunev ning mida saab ka ümber töödelda. Lisaks on mitmed uuringud leidnud, et puidust esemetega mängimine loob lastele otsese sideme loodusliku maailmaga.

Tihti on enamik mänguasju vilede, värvide, helide ning kõikvõimalike lisavidinatega. Ühest küljest on see tore, kuid teisest küljest võib pärssida lapse loomingulisust, kui talle on kõik ette ära tehtud. Laste mänguasjade puhul peitub võlu sageli lihtsuses ning just puidust tehtud mänguasjad võivad kõige paremini kaasa aidata lapse fantaasiavõime arenemisele.

Puidust mänguasjad on turvalised ja vastupidavad

Puit on laste jaoks üsna turvaline materjal. Kui kõrvutada puidust mänguasju plastikust alternatiividega, siis kahjuks puruneb plastik laste käes oluliselt kergemini. Paratamatult uudistavad lapsed mänguasju neid mudides, loopides ning kõikvõimalikul moel katsudes, mistõttu peavad lelud olema võimalikult vastupidavad. Plastikuga võrreldes on puit oluliselt turvalisem, sest on olemuselt tugevam ja tahkem materjal. Seetõttu ei pea vanem muretsema, et mõni murdunud plastikukild võiks nahka kahjustada .

Puit on vastupidav materjal. Laste mängimine on tihtipeale ettearvamatu ning sageli võivad mänguasjad ununeda ka õue mänguplatsile. Plastikust mänguasjad ei ole eriti ilmastikukindlad ning lähevad katki märksa lihtsamalt kui puidust mänguasjad . Puit elab seevastu üle igasuguse pillamise, kukutamise ning ka ekstreemsemad ilmaolud. Tänu heale vastupidavusele võivad puidust mänguasjad kesta mitu põlvkonda ning sinu lapse lelud võivad ühel päeval leida kasutust hoopis lastelaste käte vahel.

Zalando pakub pere kõige väiksematele mitmeid huvitavaid puidust mänguasju, mis on jätkusuutlikud ning aitavad kaasa lapse arengule.