Nukud ja nukkude aksessuaarid lastele

Populaarsed filtrid

Nukud rõõmustavad igat last

Moodsas maailmas on lastele leiutatud igasuguseid mänguasju. Olgugi et uued ja kirevad mänguasjad on vinged, tasub aeg-ajalt ka traditsioonide juurde tagasi pöörduda. Tõtt-öelda on ka nukkude maailmas valik lai ja leidub midagi igale maitsele. Kui soovid oma lapsele või kellelegi kingituseks klassikalise lelu kinkida, tasub ehk vahelduseks nukkude poole piiluda.Nukud kõnetavad lapsi igas vanuses. Samuti on olemas kollektsionääridele mõeldud nukke, mis sobivad täiskasvanutele. Vahet pole, mis vanusega tegu on, oma nuku leiab igaüks. Lisaks nukkudele tasub mänguasjakasti sisu täiendada ka nukkudele mõeldud aksessuaaridega, mis mängu veelgi lõbusamaks muudavad.

Vali nukud alati lapse vanuse järgi

Alla 3-aastaste laste puhul tasub mänguasju eriti hoolikalt valida. Paljude mänguasjade puhul ongi juurde kirjutatud, kas need üldse nii noortele sobivad. Selliste pisikeste laste puhul võib lihtsalt tekkida oht, et nad neelavad pisidetaile alla. Ohutuse tagamiseks pea seda alati silmas, kuna nii noored lapsed ei saa veel päris kõigest aru ning panevad nuku suure tõenäosusega suhu.Esimesel eluaastal on laps ise veel sellises arengufaasis, et ei oskagi nukuga rollimänge, nt ema ja last mängida. Nii väikestele lastele meeldib esmajoones nukku haarata ja niisama vaadata. Kui su laps on nii väike, siis valigi nukk, millel on kontrastseid toone, näiteks riietuses. Ühtlasi tasub valida pehme kehaga nukk, sest seda on mõnusam haarata ja kaissugi võtta.

Leia lapse lemmiknukud

Nii enda lapsele kui ka kellelegi teisele kingituseks nukku viies tasub teada, mis saajale meeldib. Võib-olla oled täheldanud, et laps valib lasteaias mängimiseks alati teatud nuku. Võib-olla mainib ta pidevalt sõbral nähtud nukku. Võib-olla on tal omad lemmikmultikad. Kui lähtud nuku valimisellapse eelistustest, on rõõm kingitusest kindlasti suurem. Samuti mõtle sellele, milliseid mänge laps mängida eelistab. Kui ta mängib peamiselt kodu, sobib pigem vankris kärutamiseks loodud beebi kui modelli moodi Barbie-nukk.Nukud võivad tuua palju rõõmu ja avada laste loovuse. Avasta nukkude kirev maailm!