Laste riided

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 34 570

Laste riided vastavalt vanusele ja maitsele

Juba väiksena on pere pisemate jaoks oluline enda väljendamine riiete abil. Sel viisil saab esimesed õppetunnid moemaailmast ja seejuures kasutada loomingulist mõtlemist. Enne igat uut algavat päeva on huvitav valida garderoobist tore komplekt.

Moe- ja riidemaailm on lastele eriti põnev, sest lapsed kasvavad riietest välja ning garderoob vajab tihemini uuendamist. See loob omakorda võimaluse oma stiili tihemini muuta ja uusi stiile proovida. Soojema hooaja alguses on huvitav valida uusi pluuse, särke ja pükse.

Seejuures on otstarbekas leida esemed, mida on hea üksteisega kokku sobitada. Lihtsad teksad ja püksid sobivad hästi erinevas stiilis särkide ja pluusidega. Ka võrdlemisi väikse garderoobiga saab luua mitmeid erinevaid kombinatsioone ja välimusi.

Riided lastele võivad olla trendikad ja ägedad

Ka laste rõivad on alati mõjutatud uusimatest moetrendidest ja uutest suundumustest trendide maailmas. Samas on need loodud olema pere pisematele mugavad ja sobiliku välimusega. Trendikad rõivad annavad võimaluse sarnaneda oma eakaaslaste ja vanemate riietumisstiiliga.

Lisaks täiskasvanute moetrendidele on toodud lastemoodi nende lemmikkangelased ja mängulised elemendid. Pere pisematele annab see võimaluse on huvialasid väljendada ja olla andunud fännid oma lemmiktegelastele.

Zalando on toonud sinuni valiku baasesemeid ja mitmikpakke, et kõik leiaksid just selle, mida nende garderoob parasjagu vajab. Baaseseme teevad riietumise lihtsamaks, kuid annavad võimaluse kanda neid nii pidulikul sündmusel kui ka argipäeval.

Täienda riided mugavate jalatsite ja aksessuaaridega

Zalandost leiad lisaks moerõivastele ka jalatsid ja aksessuaarid lastele. Nende abil saad muuta välimuse veelgi omapärasemaks. Lisaks tagab lai tootevalik selle, et kõik leiavad endale midagi sobilikku olenemata sellest, mida parasjagu otsitakse.

Endale meelepärase mugava alumise osa juurde leiad dressipluusid, mis sobivad jahedamaks hooajaks. Soojema aja tulekuks on valikus mõnusad T-särgid ja õhulised kleidikesed. Pidulikuma sündmuse tarbeks vali juurde viisakam pluus või särk. Kombineerides pidulike kingadega on sobilik välimus garanteeritud.

Sama oluline kui riided, on ka mugavad jalatsid. Lastekaupade valikust leiad mugavad tossud ja kaunid kingakesed. Välimuse täiendamiseks vali veel toredad aksessuaarid, näiteks tore talvine tutimüts, millega lumes hullata.