Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Meeste joped

Toodete arv: 5305

Kui oled otsimas meeste jopet, leiad siit oma uue lemmiku

Kui sa oled täheldanud, et ilmad hakkavad minema jahedamaks ning ühest dressipluusist seljas enam ei piisa, siis tuleb piiluda korraks oma riidekappi. Kui avastad, et sealne valik vajab täiendust, siis meie juurest on sul võimalik endale soetada üks kvaliteetne ja mõnus jope, millega muutlikele ilmadele sirge seljaga vastu minna.

Zalando e-poest leiad suures valikus meeste jopesid eri disaineritelt. Olgu see paksem või õhem, pikem või lühem, mustriga või ilma, vihmakindel või hoopiski tuulejope. Jopesid leidub meil kõigile. Usume, et sinugi õige valik on meil olemas.

Sinu valikuvariantideks on erinevad tepitud ja sulejoped, samuti mantlid ning tuulekad. Kui leiad, et üks neist sul just puudub, siis saad oma variandid endale välja valida. Meie saadame ja oleme arvamusel, et sa teed oma parima valiku.

Muutlikus kliimas päästab korralik jope

Kui väljas on külmavõitu, siis on abiks üks mõnus ja soe jope. Eri mustri ja värvusega meeste joped võid leida just Zalandost. Kui sulle meeldib rohkem monokroomne toon ja klassikaline lõige, siis sinu jaoks leidub meil sobiv. Võid selles kindel olla.

Viluda ilmaga tõmba selga paksem jope. Nii võid tunda end tunde soojas ja hästi. Sama jopet võid kanda ka siis, kui kätte jõuab külm sügis-talvine hooaeg. Vihmased ja talvised ilmad on ju nautimiseks – meiegi teame, et pole halba ilma, vaid ebasobiv riietus. Võime garanteerida, et korraliku sooja jopega püsivad su tuju ja rahulolu kõrgeimal tasemel terve see aeg.

Ilmad soojad, tõttab appi meeste vest-jope

Hiliskevadel ja suvel tundub jope juba liiga paks ja soe? Sulle tuleb appi vest-jope või hoopis jakk. Soojade ilmade saabumisel tasub valida Zalandost mõni õhem jakk, jope või vest, mis annab kindlustunde ja hoiab keha siiski soojas, kui mõni tuuleiil sind kinni peaks püüdma.

Oleme e-pood, kes täiendab oma toodete nimekirja pidevalt vastavalt hooajale nii uute kui ka tuntud disainerite loominguga. Seetõttu oleme kindlad, et olenemata hooajast leiab igaüks omale sobiva jope või jaki, millega tunda end kindlalt.