Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika
Toodete arv: 117
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Miss Selfridge toob sinuni Briti trendid

Miss Selfridge on naistele suunatud Briti moebränd, mis loodi aastal 1966. Mõned aastad pärast asutamist sai bränd ka laiemalt tuntuks ning viimastel aastakümnetel on seda saatnud suurem edu. Ettevõtte ajaloo jooksul on koostööd tehtud mitmete tuntud disainerite ja kuulsate modellidega.

Hiljuti on Miss Selfridge teinud läbi mõningased muutused ning kogu brändi tootevalik on saadaval vaid internetis. Vaatamata sellele on säilinud selle populaarsus ja moeteadlikkus. Valikust leiab stiilseid rõivaid, mille tegumood vastab viimastele trendidele. Samas leiab huviline ka ajatumaid mudeleid ja iga riidekapi juurde kuuluvaid baasrõivaid.

Disainides kasutatakse sageli huvitavaid materjale ja lõikeid, kuid need on äärmiselt maitsekalt kokku sobitatud. Loomulikult kumab disainist läbi üksikuid britilikke noote, mis eristab kaubamärki teistest sarnastest. Eheda näitena leidub kollektsioonides tihti klassikaliste lõigetega kleite.

Lisa naiselikkust õrnade toppidega

Moemaailma uute suundadega kaasas käimine võib olla keeruline, kuid Miss Selfridge teeb selle lihtsaks. Uued trendid on mõnusalt kombineeritud klassikaga, luues disaini, mis sobib sinu garderoobi ka järgmisel aastal. Erilisel kohal on hõlpsasti teiste riietega kokku sobituvad topid ja pluusikesed. Brändile on omased pehmed toonid ja õhuline materjal, mis rõhutab õrna naiselikkust.

Armsad topid sobivad nagu valatult kokku sinu lemmikute pükste või seelikuga. Naiselik topp ja lemmikteksad on lihtne kombo, kuid mõjub värskelt ja nooruslikult. Lisa juurde tagasihoidlikud jalatsid ja kaunid aksessuaarid ning pakatad energiast. Miks mitte kanda veetlevat toppi koos seelikuga? Suveõhtuks või sõpradega välja minemiseks pole paremat valikut.

Trendikuse osas nõudlikule pakub Miss Selfridge moekaid pükse ja seelikuid. Alati ei pea pilkupüüdev olema sinu riietuse ülemine pool, vaid võid julge lõike või materjaliga alumise osa kokku sobitada hoopis tagasihoidliku ühevärvilise topiga. Laia säärega püksid on ju vaimustavalt trendikad.

Nooruslik riietus annab palju positiivset energiat

Oled hoopis valmistumas suviseks grillipeoks või piknikuks? Ehk soovid leida selle ainsa ja õige õhulise kleidi? Miss Selfridge pakub õhulisi ja armsate mustritega kleite, mis loovad sinu ümber hea energiaga õhkkonna. Nendele pole palju lisaks vajagi – lihtsalt kingad ja kott ning oled valmis.

Ka sportlikuma stiili armastaja ei jää endale sobivast ilma. Valikus on erinevad püksid ja topid, mis sobivad imeliselt sportlike jalatsitega. Seejuures ei pea dressid kuuluma vaid spordisaali, vaid sobivad ka vaba aja veetmiseks või kandmiseks mõnusas koduses õhkkonnas puhates. Ka kodustes oludes on oluline tunda end stiilselt ja mõnusalt – see aitab sul end nautida.

Lisa enda garderoobi mõni eriline ese ning tunned, kuidas need energiat juurde annavad. Riietus võib sinu meeleolu ja tegutsemislusti nii palju mõjutada, et on patt seda mitte nooruslikuna hoida.