Vihmavarjud

Populaarsed filtrid

Vihmavarjud hoiavad sind märja ilmaga kuivas

Ilm võib olla muutlik ja sageli isegi ebameeldiv, kuid see ei tohiks sinu tuju mõjutada. Karmimad ilmastikuolud on paratamatult veidi morjendavad ja nõuavad sageli nii mõnegi plaani ringi tegemist või hoopis teistsugust rõivastust.

Või oled ehk inimene, kes naudib vihma ja tormi. Sellisel ilmal on oma võlu ning väline torm ja raju aitavad tihti keskenduda iseendale ja tegeleda enda eest hoolitsemisega. See sümboliseerib välist rahutust, mis aitab leida sisemise vaikuse.

Vaatamata sellele, milline inimene oled ja kas eelistad märja ilmaga viibida siseruumides või väljas aega veeta, vajad sa sademete eest kaitset. Seda nii olukorras, kus pead läbi saju tööle kiirustama kui ka rahustaval jalutuskäigul vihmas. Mõlemal juhul aitab korralik vihmavari sind kuivas hoida.

Stiilne aksessuaar heitlikus ilmas

Stiilne vihamari paneb sind märjal tänaval kõndides teistest eristuma. Kiirelt läbi sademete jooksmise asemel saad rahulikul sammul oma sihtkoha poole kõndida. Oled märja eest kaitstud ning saad enesekindlalt oma teekonda jätkata.

Stiilne mudel muudab aga kogu välimuse selles veidi häirivas ilmastikuolus säravaks ja eriliseks. Lilleline muster või sinule omased värvid annavad natuke särtsu juurde ning vihmavarjust võib saada hoopis sinu välimuse staar.

Pikad vihmavarjud on ka kokkupanduna äärmiselt lahedad ja justkui stiilne aksessuaar sinu väljanägmise juures. Sellel on klassikalist hõngu ning kogu välimus on hetkega palju väljapeetum. Seega ära karda seda kaasa haarata.

Praktiline kaitse ootamatu vihma korral

Kui oled eelkõige praktilise meelega ning eelistad pikka vihmavarju mitte kaasas kanda, sobib imeliselt ka pisike kokkupandav variant. See on kinnisena väike ega võta liigselt ruumi. Saad selle kergesti autosse või käekotti visata, et see vajadusel käepärast oleks.

Kompaktsus ei pea aga sugugi mitte vähem kaunis olema. Ka pisikesi kokkupandavaid mudeleid leidub paljudes erinevates värvides. Leia see enda stiiliga sobiv variant ning vihma saabudes vallutad tänavaid efektse kaitsekihiga.

Zalandoga toomegi sinuni ka praktilised esemed ja aksessuaarid. Igaüks leiab sobiva just vastavalt enda stiilile ja maitsele. Otsi endale sobiv mudel juba täna, et oleksid ootamatuste eest kaitstud.