Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kingitused naistele

Toodete arv: 5615

Parima naiste mantli otsingul

Mantel on ületamatult universaalne ja praktiline riideese. Ükskõik, kas oled minemas reisile või ootab sind ees toimekas tööpäev, on hea tõmmata õlgadele mantel. Vastavalt hooajale otsustatakse enamasti kas suve- või talvemantli kasuks, kuid võimalusi on rohkemgi. Muutuvat ilma arvestades on võimalik kanda ka parkat või trentšmantlit.

Kõige kindlam on mantli valikul lähtuda oma elustiilist ja vajadustest. Võib-olla soovid leida värvikirevat mantlit? Või klassikaliselt musta tooni? Või igatsed eelkõige mugavuse järele? Mantel on ideaalne viis stiilselt ja kihiliselt riietuda.

Kvaliteetne mantel rõõmustab sind. Klassikaline mantel koos vabaajariietusega muudab väljanägemise lahedamaks. Tepitud mantel hoiab sind soojas, ilma et peaksid liiga palju riideid kandma. Pikad tepitud mantlid tunduvad nii mõnusad ja mugavad, nagu kannaksid sooja suletekki.

Naiste mantlid on šikid

Kui soovid teistest eristuda, siis trendikad disainerite loodud metalsetes toonides mantlid on sobivad, et tähelepanu äratada. Hallis talves võib uhke roosa või ilus punane mantel tuua näole rõõmsa naeratuse. Ametlikul puhul täiendab klassikaline must mantel elegantset riietust.

Zalando on täidetud hämmastavate kaubamärkidega. Meie valikust leiad endale suurepärase mantli. Kui sulle meeldib tootevalikut sirvida ja mudeleid omavahel võrrelda, siis võid leida soovitud mantli ka soodushinnaga.

Stiilne väljanägemine võib olla taskukohane ja selleni jõudmine lihtne. Selleks, et hea välja näha, on tähtis olla enesekindel. Soovitame pöörata tähelepanu oma sisetundele, sest see on riiete valikul ülioluline.

Enesekindlalt stiilne

Eelistad midagi lihtsat, mugavat või ilmastikukindlat? Võid olla mureta, sest toome sinuni mainekaimad kaubamärgid ja kordumatu mugavuse.

Pikad ja lühikesed mantlid on tehtud villast, kašmiirist ja puuvillast või kombineeritud polüamiidi- või polüesterkiududega. Segatud materjalid on niiskuskindlamad. Sportlikuma mantli puhul on kasutatud polüestrit, kuna see annab materjalile elastsuse ja vastupidavuse.

Zalando tootevalik on aktiivsele inimesele, kes otsib mantlit, mis oleks kerge, soe ja stiilne. Kui tekib küsimus, mida tööle minnes selga panna, siis kvaliteetne mantel on parim valik, et ennast pika päeva jooksul hästi tunda. Oled uudishimulik, mida Zalando sinu maitsele pakub? Klõpsa otsingunuppu ja uuri pakkumisi juba täna.