Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Teksaseelikud

Toodete arv: 230

Teksaseelik on alati moes

1970ndate festivalide lillelised aasad, 2000ndate vibreerivad klubipeod, praegused kõikvõimalikud suveüritused ja viisakam kontoristiil – kõiki neid sündmusi ühendab hästi istuv teksaseelik. Just see seelik sööstis raketina moetaevasse üle poole sajandi tagasi ning on seal eredalt püsinud läbi eri aegade ja keskkondade . Tegemist on tõeliselt universaalse riideesemega, mis eristub kõikidest teistest oma materjali tõttu. Oleme Zalando valikusse koondanud ägedaid lõikeid, mille puhul võid kindel olla, et isegi kümne aasta pärast on tegemist sama stiilse riideesemega.

Teksaseelikud ühendavad kaks maailma

Teksaseelikus saavad kokku kaks maailma: ülimalt naiselik seelikulõige ning oma olemuselt tugev ja vastupidav teksamaterjal. Koos moodustavad nad ideaalse kombinatsiooni, mis on kõrgelt hinnatud pea kõigi naiste hulgas. Mis peamine, teksaseelik ei küsi kandja vanust. Endale sobiva lõike leiab iga naine , kes hindab riiete puhul efektsust ja mugavust. Kui sa soovid sumedal suveõhtul näidata oma sihvakat säärejoont, siis on alati kindla peale minek minilõikega teksaseelik. Kui sa aga tahad värskendada enda tööriiete garderoobi, siis soovitame mõelda pikemale pihasse istuvale seelikule .

Tegemist on riideesemega, mis pakub selle kandjale palju mänguruumi ja -rõõmu. Kombineeri lühikest seelikut näiteks kõrge säärega saabastega ning tõmba peale pikem õhuline mantel. Iga suvefestival aga lausa nõuab klassikalist seeliku-bändipluusi ja mugavate tossude kombot. Niisamuti saad elavdada kontoristiili nööbitud pikema seeliku ja laiema triiksärgiga. Alati efektne kooslus on lisaks seelikule ka samast riidest lohvakas teksapluus koos klassikaliste rihmikutega, millega saab vallutada kas kohtingukaaslase või sõbrannadega kõik restoranid ja peoplatsid.

Ühe seeliku lugu

Teksaseelik tuli tänavamoodi 1960ndatel, mil vabameelne hipiliikumine hakkas neid vanadest teksapükstest kokku õmblema. Alates sellest ajast on see denimirõivas läbinud aga tõelise revolutsiooni. Mitmed moemajad on seeliku olemust vorminud ning flirtinud selle pikkusega. Aastakümnetega on pikem lillelapse seelik kahanenud aina lühemaks ning sajandivahetuseks olid kõik kurikuulsad mudelid juba äärmiselt tillukesed . Praegusel ajal on keskmine teksaseelik aga pigem umbes põlvini ning stiilseid mudeleid leiab pea igas pikkuses.

Igal naisel on oma teksaseeliku lugu: olgu selleks esimene miniseelik, meeldejääv kohting või ülimalt hästiistuv tööseelik. Just Zalando valikust võib leida neid kõige uuemaid lõikeid, värve ning ka klassikalise moega seelikuid. Meie valikust leiab iga naine endale just selle õige seeliku, mis on sama stiilne ka mitmete aastate pärast. Lisaks ei pea teksa tähendama enam vaid sinise erinevaid varjundeid. Meie e-kaubamajas võid avastada arvukalt seelikuid , mis on näiteks valged, roosad, mustad või hoopiski mitmevärvilised.

Zalandost leiad mitmeid tänava- ja kõrgmoebrände, kes kõik aitavad sul läbi riiete enda lugu jutustada. Oleme just sinu jaoks välja valinud kõige kuumemad teksaseelikute lõiked ning pakume sulle alati ajatut klassikat.