Populaarsed filtrid
Toodete arv: 528

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Hollisteri riietel on silmapaistvalt kaunis logo

Hollisteri brändi näol on tegemist eriliselt moeteadliku brändiga. Küsid, kuidas me Zalandos seda teame? Ausalt öeldes teame meie seda seetõttu, et oleme oma valikut tehes märganud, et Hollisteri brändi logo on trükipildina pandud paljudele riietele nii lahedal moel, et see kohe kutsub nendes riietes inimestega lähemalt tutvust tegema.

Ilmselt on Hollisteri võimsa logo pildi taga keegi kiivalt salajas hoitud kunstnik, kelle loometöö on saanud tugevaks vundamendiks sellisele trükipildile, mis Hollisteri riietele on jõudnud. Jah, iga trükipilt vajab eelnevalt hoolikalt läbi mõeldud ja suurepärase kujundusega visandit, millele viimase lihvi annab tehniline trükimasin. Ja Hollisteris juba teatakse, kuidas sellised elemendid omavahel hästi kokku sobituma panna.

Kuid selleks, et oleks võimalik nii ägedat ja kaunist logo kuhugi trükkida, on vaja ka kvaliteetseid lõuendeid ja siinkohal on selleks parimatest materjalidest valmistatud riided.

Hollisteri rõivad vabaaja stiili austajatele

Kas tunned, et sinus on veidi mässumeelsust ja isegi rokkstaari alget, mis tahab juba valla pääseda? Kas seni on olnud raske leida teksapükse, mis aitavad rokkstaari pisikut ka väljendada?

Kohe-kohe saab see mure lahendatud, sest meie Zalandos juba loeme su mõtteid. Meie poolt on Zalandos kättesaadavaks tehtud erinevad ägedad särgid, teksad ja muud riideesemed, millele on trükitud mitmesugusel kujul Hollisteri logo. Leidub pusasid ja dressipluuse ja isegi öö riideid, mis pidžaamana sulle mõünusa une tagavad. Iga rokkstaar vajab ka kvaliteetset puhkuse aega.

Ah jaa, väikse vihjena ütleme, et sellel brändil on stiilsed ja ägedad lõhkise põlvega teksapüksid ja mõnel püksipaaril jooksevad lõhki rebitud augud ka reie esiküljel. Seega tšekka järgi ja vali enda lemmikud välja.

Olgu pidu või trennipäev, Hollisteri rõivad on parimad

Seejuures me Zalandos üleüldse ei liialda. Ütleme hoopis, et Hollisteri bränd suudab riidesse panna sind ka tööle, kooli, matkale või sõpradega kinno minemise tarvis. Just nii mitmekülgne on Hollisteri rõiva valik.

Kui nüüd oled saanud uueks Hollisteri rõiva brändi austajaks ja fänniks, siis meie Zalandos plaksutame käsi ja oleme rõõmsad. Mis muud, kui soovime hoogsat riidekapi värskenduse kuuri tegemist!