Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 321
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Skechers armastab sinu jalgu

Sa soovid olla õnnelik ja tunda ennast hästi. Kui sa mõtled enda keha peale, siis mis osa sinust saab kõige suurema koormuse iga päev. Arvatavasti on need sinu jalad, mis kannavad sind läbi elu päevast päeva ja aastast aastasse. Nemad vastutavad selle eest, et sa saad liikuda ringi, jagada oma häid mõtteid ja emotsioone teistega ning muuta maailma paremaks.

Märksõnadeks, mida jälgitakse iga uue mudeli puhul, on mugavus, innovatsioon, trendikus ja kvaliteet. Skechers teab, et jalad on erinevad, neid kasutatakse kõikvõimalikel liikumisviisidel ning need peavad olema kaitstud erinevates ilmastikutingimustes. See kõik on aluseks mudelite loomisel. Leevendamaks ebamugavust või jalgade valu seismisel ja liikumisel, kasutatakse jalatsites innovaatilise tehnoloogia abil toodetud pehmeid sisetaldu. Jalanõude pealismaterjalid on valitud hoolikalt, et need oleksid hingavad ja laseksid jalal liikuda täpselt nii, nagu vaja.

Lase Skechersil hoolitseda sinu jalgade eest

Skechers võtab hea meelega enda ülesandeks sinu jalgade eest hoolitsemise. Ettevõte, mis on tegutsenud juba 1990. aastate algusest, loob ja disainib jalatseid nii igapäevaseks kandmiseks kui ka sporditreeningutel ja võistlustel osalemiseks.

Võid astuda samme karjääriredelil ülespoole. Võid teostada oma unistusi jooksurajal, tuisates finiši poole. Võid tantsida hommikuni muusika saatel, mis sind köidab, inspireerib ja vabastab. Jalas ikka Skechersid.

Skechersi mudelid on disainitud kandmiseks väga erinevate stiilidega. Üks ja sama paar sobib kokku nii kleidi, seeliku, pükskostüümi kui teksadega. Saad Zalando e-poest valida just sulle sobivad jalanõud. Avasta, millised kõnetavad just sind ja lähevad kokku sinu meelepärase garderoobiga. Valides mugavuse, ei pea õnneks loobuma trendikusest ja stiilsusest.

Liikudes Skechersi jalanõudes, teed heategusid igal sammul

See on ettevõte, mille filosoofia väärtustab inimesi, pakkudes sealhulgas nii firma töötajatele kui ka klientidele hoolt ja hoolimist, koheldes kõiki austuse ning väärikusega. Skechers on vastutustundlik ühiskonna ees ning tema abivalmidust ja hoolivust saavad heategevusprojektide kaudu tunda paljud.

Seega iga samm, mille sa astud nendes jalanõudes, ei ole mitte ainult mugav sinule ja mõnus sinu jalgadele, vaid võib tuua naeratuse näole ka kellelegi erilisele läbi heateo. Tunneta, kas Skechersid on sinu jalanõud, mis teevad edasiliikumise muretuks ja kergeks, ning väljenda poolehoidu maailma paremaks muutmisele.