Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 510
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Ted Baker kui huumorisoonega disainerbränd

Ted Baker sai alguse 1987. aastal Glasgow’s, kui loodi meeste särkidele keskendunud bränd. Tegemist oli omal ajal unikaalse kaubamärgiga, sest lisaks omapärastele ja väga kvaliteetsetele särkidele pakuti poodides puhastusteenust.

Seeläbi kogus bränd tuntust kui väga eriline kaubamärk, millel oli välisele esteetilisusele vastupidiselt väga huvitav huumorisoon. Vaatamata sellele oli nende imagos oluline koht just kvaliteedil ja personaalsel stiilil.

Ted Bakeri omapärane stiil ja detailidekeskne lähenemine on kandunud ka tänapäeva. Seejuures on tootevalikut oluliselt laiendatud ning rõivaid ja aksessuaare pakutakse nii meestele kui ka naistele. Muidugi ei puudu valikust hoolega valmistatud jalanõud.

Kvaliteet, mis eristab sind massist

Just kvaliteet on võtmesõna, mille abil bränd on kogunud tuntust üle maailma. Nii Ühendkuningriigis kui ka USA-s on palju esinduspoode ning brändi toodang on leitav peaaegu kõikidest suurematest kaubamajadest. Populaarsed on nii statement-stiilis rõivad kui ka aksessuaarid.

Algusaegadest saadik on olnud kõikidel rõivastel juures oma nüanss ning nii on see ka tänapäeval. Rõivaste lõiked on reeglina klassikalised, kuid omapära toovad disaini sisse huvitavad mustrid ja julged detailid.

Oma toodangus hoitakse klassikalist ja ajatut joont, mis lubab tõelistel fännidel rõivaid kanda mitmeid aastaid. Meeste pintsakud, särgid ning naiste klassikalise lõikega seelikud on ilmestatud mustrite ja detailidega, mis loovad ajatu, kuid luksusliku hõngu.

Ted Bakeri riided toovad klassikalistesse joontesse erilise nüansi

Ted Bakeri rõivastes ja jalatsites kumab läbi traditsioonilist inglise hõngu, kuid see kõik on imeliselt sobitatud praeguse moe ja julgete värvidega. Naisterõivad sobivad ideaalselt heledaid toone ja kauneid lillemustreid armastavale naisele.

Naiselikud seelikud ja kleidid on loodud nii, et need sobiksid argisemasse olukorda, aga ka pidulikule üritusele. Kindlasti leiad valikust ekstravagantsemaid ja pidulikumaid esemeid, mida kanda millegi väga erilise puhul.

Meestele mõeldud disainides kasutatakse samuti klassikalisi lõikeid – viigipüksid, pintsakud ja polosärgid moodustavad traditsioonilise osa Ted Bakeri kollektsioonidest. Kuid neil kõigil on väike nüanss, mis teeb kogu eseme eriliseks ning laseb sul eristuda massist, seades seejuures esikohale kvaliteedi.