Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika
Toodete arv: 857
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Mõned The North Face’i stiilid, millega elavdada oma teekonda

Sinu elu on täis kirge avastada imelist maailma, matkaradu mägedes ja metsas või linnamaastikku. Sarnast kirge järgides asutasid kaks matkahuvilist väikese mägironimise kaupluse. Nii sai alguse The North Face – tuntuim ülerõivaste, suusarõivaste, magamiskottide, kottide ja telkide pakkuja Ameerikas.

Mäetippu ronimise pärand avaldub nüüd linnariietes. Disainerid on mägironimise riiete kvaliteetsed detailid ühendanud ilusate kangaste ja lõigetega, luues imelise stiili. See on mõeldud seiklejale nii linnaruumi avarustes kui ka looduses.

Naudid värskes õhus aktiivset liikumist, sest see annab sulle vabaduse eneseväljenduseks. Sellest kogemusest oled saanud elutarkust ja väljavaateid. Avasta ja väljenda oma isikupära, mängides eri materjalide, värvide ja tekstuuridega.

Kolm väljakutset, milleks valida The North Face

Jahedate tuulte ja saju puhul on oluline, et rõivastus toimiks nii, nagu vajad. Kvaliteetsed omadused eristavad hea riietuse kehvast. The North Face’i soe jakk pakub sulle imelist kasutuskogemust, kaitstes vihma ja külma eest. Mälestused positiivsetest matkaelamustest püsivad värsked ja unustamatud. See tundub nagu magamiskott, mis pakub ülimat soojust ja mugavust, kui oled rühkimas vastu tuult mäetipu poole või nautimas lumelauasõitu.

Julged riskida ja elad ilma kahetsusteta. Sestap pakub The North Face sulle vajalikku mugavat disaini. Vali see vastavalt hooajale. Võta ratas ja asu suurejoonelisele elamusi täis matkateele. Avastad ootamatult uued ja kummalised nüansid oma kodukohas. Lõõgastud ja tunned, et selles hetkes puuduvad ajalised piirangud. Maagiliselt ilusad disainid ja mugavad lõiked lubavad sul kogeda seda vabadust ilma ebamugavusteta.

Liikumine on loomulik osa elust. Rõivatootja uuenduslikud disainid on loodud, et pakkuda ülimat sobivust ja tarvilikku kaitset. Neid rõivaid iseloomustab väärt esmaklassiline materjal. Kui armastad väljakutseid ja oled jooksja, siis on kerge õmblusteta disain ülihea viis keskenduda sihile. Võrratu mugavus, ülim motiveeritus ja parim füüsiline vorm võivad inspireerida uute eesmärkide saavutamist.

The North Face’i rõivastes on reisil vähem stressi

Disainerid ja insenerid täiustavad pidevalt eri rõivaste kasulikke omadusi. Need vastupidavad ja hingavad materjalid sobivad imeliselt töö- ja vabaajarõivasteks. Tulemusena tunned imelist mugavust tööl, koeraga jalutades või matkates.

Tead juba ehk oma järgmist paika, mida avastama minna. The North Face pakub sulle viise, et see täide viia. See on ülimalt lõbus. The North Face’i kott on paraja suurusega, et sinna kõik vajalik sisse pakkida ja teele asuda. See kott püsib teekonnal kaasas kui ilus kehapikendus. Eri suurustes taskud ja sektsioonid päästavad sinu päeva ja meeleolu.

Loominguliselt minimalistlikule disainile on antud huvitavalt rõõmsad ja erksad värvitoonid. Nii silmatorkav ja lõbus ning mis kõige parem – sul on võimalik soojalt ja stiilselt riietuda. Klõpsa kohe otsingunuppu ja vaata järele, mida Zalando pakub sinu unistuste seikluste jaoks.