Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Meeste teksad

Toodete arv: 4073

Zalando viib meeste teksad uuele tasemele

Olgem ausad, kümnete teksapaaride jalga proovimine on üsna tüütu, aga õnneks pole see šoppamisel enam ka vajalik – Zalando teeb sulle teksade leidmise oluliselt lihtsamaks. Kohal on nii uusimaid trende kui ka alati töötavat klassikat.

Siin saad oma ideaalsed meeste teksad valida sinule meeldivate brändide, lõigete, toonide ja numbrite seast. Kas otsid teksaseid igapäevaseks kandmiseks või soovid katsetada millegi moodsamaga? Lisa oma eelistused otsingufiltrisse ja oled sammu võrra lähemal.

Räägitakse, et sinised teksad said ühiskonnas eriliselt populaarseks 1950. aastatel. Teksad on meeste stiilis legendaarsel kohal ning nii uutel kui ka vanadel trendidel on hea silma peal hoida. Kvaliteetsed materjalid ja tegumoed ootavad avastamist.

Klassikaline versus julge

Erinevad värvid ja tegumoed loovad teksapükstest täiesti erinevad stiilid. Kas oled mõelnud, kui palju ägedaid meeste teksade stiile ja kandmise võimalusi on olemas?

Tumedamad toonid sobivad kokku enamasti kõikide stiilidega, nii T-särkide, pusade, pintsakute kui ka mantlitega. Nii saad valida kas igapäevase või ametlikuma stiili. Mustad ja tumesinised meeste teksad on ka kindel valik erinevate kingade, saabaste või tossudega.

Helesinised ja hallid teksad tõmbavad juba veidi rohkem pilke ning on siiski üsna igapäevased, kus tavaline ja eriline saavad eksisteerida koos. Meeste teksamoe juurde kuuluvad ka retrostiilis, värvilised või mustritega teksapüksid, mis annavad võimaluse julgeid valikuid tehes enda unikaalsust näidata. Leia sobiv lõige ja tegumood ning investeeri oma enesekindlasse karakterisse.

Loo oma teksade lugu

Oleme teksapükste valiku juurde toonud ka erinevaid viise, kuidas need suurepäraselt välja kanda. Lase end fotodel olevatest stiilidest inspireerida ning viska pilk peale kokkusobivatele toodetele.

Mood on ka loominguline valdkond ning kui tabad end šopates kogemata stilisti rollis, on see igati normaalne ning võid oma loomingulisust usaldada! Lase oma fantaasial töötada ja komplekteeri uued ideaalsed teksad kokku mõne oma olemasoleva rõivaga, et teaksid paremini, mis millega kokku sobib.

Hea uudis on seegi, et meie tasuta kojuvedu teeb moega katsetamise vabamaks. Loo oma uute teksadega unikaalne stiil, mis esindab just sind ja sinu lugu.