Naiste spordiretuusid

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 1774

Retuusid naistele igaks elujuhtumiks

Retuusid naistele pole enam vaid kodus kandmiseks. Need mugavad riietusesemed on end massidesse välja murdnud. Kuna lõikeid, värvitoone ja materjale on väga erinevaid, leiab igaüks retuuside kirjust valikust midagi sobivat.Retuusid on jõudnud välja spordimaailmast, kus neid üpris palju kantakse. Nüüd on need liikvel ka tänavapildis ja kohati isegi kontoris. Kui oskad retuuse teiste riietega kombineerida, võid neid põhimõtteliselt igal pool kanda. Vali retuuside mugavus ja lisa olenevalt olukorrast mõned detailid.

Retuusid naistele sportimiseks

Sportides on väga oluline valida oma spordialaga kõige paremini kokkusobiv materjal. Kui vabal ajal pole äärmiselt oluline, et retuusid hingaksid, siis sportides on see mugavuse nimel tähtis. Sestap tasub valida spordiriiete tootjate retuusid, kui plaanid neid trennis kanda. Materjali puhul on treenides üheks oluliseks teguriks ka selle läbipaistvus. Kui hakkad kükke tegema, soovid tõenäoliselt, et su retuusid ei paistaks läbi. Samuti tasub valida sellised retuusid, mis on tugevast kangast ning peavad ka raskemad trennid vastu.

Sportimiseks retuuse otsides mõtle ka sellele, kus neid kandma hakkad. Kui treenid soojas jõusaalis või peamiselt suvel õues, eelistad äkki just lühikesi retuuse, nii-öelda biker’i stiilis variante. Jahedamate ilmadega väljas joostes võid oma trenniriiete varudesse lisada täienduseks aga hoopis pikemad retuusid.

Väljenda retuusidega oma isiksust

Retuusid võivad olla tagasihoidlikud või hoopis äärmiselt kirevad. Kõige klassikalisem variant on must, mis rõhutab kaunilt igat figuuri. Samuti on must selline toon, mis enamike teiste värvidega kenasti koku sobib. Nii võid mustad retuusid kombineerida näiteks musta topiga, aga ka kirka valge või mõne erksa tooniga, mis mustale mõnusat kontrasti loob. Kui su stiil on julge, siis täienda oma garderoobi roosade või muude erksate retuusidega. Juurde võid Zalandost valida samasuguse kirka topi või mahendada üldmuljet tagasihoidlikumas toonis särgiga. Mänguruumi pakuvad ka mitmesugused mustrid.

Retuusid naistele on enamat kui suvalised riidetükid. Neid saab kombineerida peaaegu et millega tahes, et väljendada oma ainulaadset stiili.