Populaarsed filtrid
Toodete arv: 33

Parima mugavuse ja kvaliteediga spordirõivad, see on Shock Absorber

Tänapäeval ei kujuta vist enam keegi ette, kuidas saab teha sporti, ilma et kannaks spetsiaalseid rõivaid. Olgu selleks siis pealisriietus või hoopiski mõnusad aluspesud, mis peavad olema samuti sportlasele sobilikud ja vastupidavad. Hingav materjal, toetav ning sobilik ka igapäevaseks kasutamiseks. Kõike seda võimaldab vaid üksainus bränd milleks on Shock Absorber.

1994. aastal tehtud uuringus Edinburghis sai oma alguse üle maailma populaarne bränd, milleks ei keegi muu kui Shock Absorber. Tuues turule iga aasta uusi mudeleid, on Absorberi spordirinnahoidjad sportlastele kõige parem valik, et kontrollida oma keha. Brändi suurim eesmärk on pakkuda naissportlastele tuge kogu nende sportlaskarjääri ajal.

Parim sportlaste kaaslane on tema rõivastus, millega ta saab tunda end mugavalt, kuid samas ei lange ka soorituste tulemused. Zalando pakub sulle võimaluse leida suurepäraseid Absorberi spordirõivaid, alustades pluusidest, lõpetades aluspesuga.

Keskmine või tugev – igale sportlase isiklik kaaslane Shock Absorberi oma

Iga sportlane on aktiivne omal viisil, mõni tegeleb oma lemmikalaga päevast päeva, teine on lihtsalt harrastussportlane. Shock Absorberi rinnahoidjad on mõnusa ja kvaliteetse toega, et joostes saaksid rinnad olla paigal ega segaks tulemusi.

Olenemata sinu soovist võid leida endale tugitraadita, kohendatavate rihmadega ja tagakinnitusega rinnahoidjaid, mida võid julgelt kasutada nii jooksmiseks kui ka muus trennis olemiseks. Need on seljas sama mugavad kui üks kerge õhkuhingav sportlik T-särk. Võib-olla oled sa hoopis mõne sellise toetava rinnahoidja otsingul, millel puuduksid mitmed erinevad kinnitused ja mis oleks kergelt eemaldatav. Selline on üks mõnus eest lukuga käiv trennikaaslane.

Kõik tooted, mida sa võid Zalando kataloogist leida, on eriilmelised. Eelistad sa roosat, sinist või klassikalist musta. Kõik on olemas, tuleb leida vaid omale sobilik ning vajalik.

Dilemmade küüsist vabaks koos Shock Absorberiga

Kui tunned, et oled endiselt segaduses, sest ei leia endale meelepärast, siis meie garanteerime, et kõik tooted, mida me pakume on välja valitud just oma kvaliteetse materjali ning tugevuse tõttu. Kõiki neid tooteid ühendab üks, selleks on elastaan, mis on suurepärane rinnahoidja materjal igale sportlasele.

Ära ole tagasihoidlik, vaid uuri julgelt kõiki pakkumisi, mis brändil on. Ehk on sinulgi midagi vaja? See võib olla ka mõni uus sportlik T-särk, millega edaspidi trennis käima hakata.