Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 1090

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Converse on alati teemas

Kui otsid jalanõusid, riideid või aksessuaare, mis on stiilsed , mugavad , nooruslikud ning mille eest on kerge hoolitseda, siis suuna enda pilk Zalando Converse ’i valikule. Meie tootevalikust leiab üle 500 erineva Converse’i eseme, mida on lihtne sobitada sinu lemmikriietega. Tegemist on autentse elustiilibrändiga, mille paremik on üleval Zalando lehel. Asutatud enam kui sada aastat tagasi, on bränd lahutamatu osa tänavamoest, mis on alati lahe.

Jalanõud, mis ei küsi kandja vanust

Klassikalised Chuck Taylor All Starsid ning One Star ketsid on domineerinud tänavastiili juba aastakümneid. Need on kõige ideaalsemad jalavarjud kuumal suveööl , esimesel koolipäeval ning suudavad isegi klassikalisele ülikonnale anda selle veidi nooruslikuma tunnetuse. Pole riideeset, mille juurde ei sobiks valged All Starsid ning pole üritust, kust ei leiaks neid kõige legendaarsemaid jalanõusid. Bränd pakub lõputuid võimalusi riietuse stiliseerimisel ning ka ägedaid mustreid, mis garanteerivad tähelepanu sinu lemmikketsidele.

Jalanõud, millega vallutad ka punased vaibad

Mis muudab brändi eriliseks, on see, et vanus ega sugu ei defineeri selle tarbijat. Võid astuda alles beebisamme, rokkida mõnel festivalil, teha poliitikat, olla Ameerika Ühendriikide asepresident, maailmakuulus rokkstaar või kõige kõvem sportlane. Ei toimu pea ühtegi punase vaiba üritust, mil poleks näha mõnd paari maailmakuulsaid ketse. Tegemist on brändiga, millega on lihtne samastuda ning mis on kättesaadav igaühele, kes tahab enda välimusse lisada veel ühe grammi ägedat tunnetust.

Sooneutraalsed tooted sobituvad iga stiiliga

Zalando lehelt leiab muidugi need kõige õigemad ning klassikalised Converse’i jalavarjud. Lisaks pakume mitmete mustritega ekstravagantsemaid eridisaine, mis muudavad igapäevastiili veidi erilisemaks ja naelutavad inimeste tähelepanu. Brändi valikust leiab veel lugematul hulgal pluuse, pusasid, kotte ja pükse. Mis veel parem, Converse ei määratle enda tooteid ka läbi soo: kogu tootevalik on unisex, lähtudes vaid kandja maitsest ja eelistustest. Oskuslik riiete kombineerimine tõestab , et tegemist on brändiga, mis sobib igaks elujuhtumiks.

Kui tahad olla autentne , stiiline ja nooruslik ning tunda end riietes tõeliselt hästi, siis Converse on sinu valik number üks.