Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 133

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Helly Hansen sobib nii naistele kui ka meestele igal aastaajal

Kui ilmad on muutlikud, tekib tahtmine leida mugavam ja soojem riideese. Just Helly Hanseni rõivastus on see, mis leiab tee iga mehe ja naise garderoobi, hoides nende stiili- ja mugavuse taseme kõrgel. Olgu selleks uus jope, särk, jalanõud või hoopis püksid.

Sportlikud riided, üleriided ja jalatsid – need on Helly Hanseni kaubamärgile kõige omasemad tooted. Vali sõltuvalt aastaajale sobiv riietus ning võid olla kindel, et särad teiste keskel enesekindlalt. Talvel parkad ja lumepüksid, suvel särgid ja matkasaapad, kevadel-sügisel oma lemmikum fliisjope.

Katseta ära kõik saadaval olevad variandid, kombineeri neid omavahel nii palju, kui süda ihkab. Oleme Zalandos tuntud selle poolest, et valime oma e-poodi brändid, mis valmistavad parimaid riideid kõigile.

Helly Hansen lahendab rõivamured igal aastaajal

Kas sügis ja talv on saabunud liiga kiirelt? Ehk on soojad riided jäänud väikseks? Või tahaksid leida trendikamaid? Siin tuleb appi Helly Hansen. Leia e-poe valikust sobiv parka, mantel või jope, mis peegeldab sinu iseloomu, lisa juurde saapad ning oled külmaks hooajaks täiesti valmis.

Kevad ja suvi – nad käivad käsikäes. Sobiv õhuline jope, fliis või hoopis kerged saapad ootavad sind nii kaua, kui vaja. Leidnud endale sobiva rõiva, naudi mugavust ja elegantsi, minnes metsarajale matkama oma uues lemmikriietuses.

Ei tasu imestada, kui sulle tuleb vastu sama bränd, mis on sinulgi seljas. Siis lihtsalt rõõmusta hea valiku üle ning tea, et populaarset kaubamärki saab näha igal aastaajal – olgu sügis, kevad, suvi või talv.

Naudi uute rõivaste ostu Helly Hanseniga

Kui kõik uued ostetud rõivad on käes, võta aega nautimiseks. Helly Hanseni kaubamärk on tuntuim noorte seas, kuid linnapilti vaadates on selge, et seda brändi riideid kannavad ka vanemaealised. Ole valmis katsetama ja kogema midagi uut – nii leiad omale sobiva.

Selleks et olla kindel oma otsuses soetada just Helly Hanseni rõivaid, loe arvustusi, küsi lisa ning ole julge. See kaubamärk on vapratele.

Võid olla kindel, et Helly Hanseniga teed suurepärase valiku. Anname oma panuse, et saaksid juba mõne päeva pärast uued riided selga panna.