Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 804

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Kas soovid olla silmapaistev? Sind aitab Versace

Kas sa oled pikalt juba otsinud endale midagi sellist, millega saaks end tunda uhke ning miks mitte alistamatuna? Meie Zalandos usume, et bränd Versace on see, millega saad end tunda uhkena ning püüda iga mööduja pilke. Versace tootekataloog Zalando e-poes ootab uudistajaid igalt poolt.

Zalando on kokku kogunud Versace kaubamärgi puhul kõiksugu tooted, alustades stiilsetest võtmehoidjatest ning lõpetades meeste ja naiste aluspesuga. Usume, et ükskõik millise iseloomu ja ostusoovidega sa Versace tooteid otsid ning filtreerid, leiad endale just selle, mis on sinulik.

Pisikesed või suured – Versacel on kõike

Versace disainerid on teinud suurepärast tööd, mõeldes tooteid valmistades just sellele, mida kliendid vajavad. Otsid sa mõnda pisikest kingitust sõbrale, tuttavale või hoopis endal on puudu põnev võtmehoidja või prillipaar, kuid see peab olema mõne tuntud brändi oma? Zalando on oma kataloogis kokku kogunud kõik Versace tooted.

Zalando valikust leiab eri otstarbe, stiili, värvi, mustri ning suurusega tooteid. Sa oled naine ja otsid endale uusi ujumisriideid? Zalando lisas oma valikusse väikese huumoriga Versace bikiinide alumise osa, mis peaks olema iga naise riidekapis, kui ta tahab olla teistmoodi. Sa plaanid oma aksessuaare uuendada, kuid ei tea, mis oleks see kõige parem? Versace sõrmused, kaelakeed, kõrvarõngad ning tänapäeval populaarseks saanud kaitsemaskid on need, mille poole püüelda. Usume, et sinu iseloomust olenemata leiad endale erisuguste aksessuaaride seast need, mis on sinule. Kas oled hoopis meesterahvas ja otsid endale tähtsaks puhuks midagi uut? Usume, et sinagi leiad erinevate toodete seast midagi, mis sind kõnetab. Olgu need uued aluspüksid tundmaks end paremini või hoopiski uus pusa. Valikuid on mitmeid.

Kas armastad oma lapsi nii palju, et oleksid nõus neile andma kõik, mida nad soovivad? Zalando tootekataloogi, kus on kõik Versace tooted, on lisatud ka lastele mõeldud riided, jalavarjud ja aksessuaarid. Kui su silmaterasid rõõmustavad kirjud ja omanäolised rõivad, siis oled leidnud nende jaoks selle kõige õigema ja parema brändi. Su lapsed tänavad sind.

Versace – kaubamärk, mis kaotab kõik su mured

Sinu muredele on leitud lahendus ja appi tõttab Zalando koos oma brändi Versace kataloogiga. Sinu pikkadele otsingutele ja ooteaegadele on leitud lahendus. Tellides Zalando e-poest oma lemmik brändi stiilsed rõivad ja aksessuaarid, võid peagi tunda end imetlusväärselt.

Garanteerime, et oma lemmikbrändi toodetega saad tunda end uhkena. Usume, et sinu kõige lähedasemad hakkavad sind kadestama, sest sa oled leidnud selle, millest nemad ainult unistanud on. Sinust saab peagi staar, kelleks sa oled loodud.

Versace – loodud neile, kes tunnevad end halli hiirena, aga otsivad tähelepanu. Tunne enda iseloomu ja vajadusi, Versace aitab sul selgusele jõuda.