Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 24 566
monnush
monnush
monnush·

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Otsides isikupära ja oma stiili, leiad selle Nexti kollektsioonist

Sageli võtab oma stiili ja isikupära väljendamine nii mõnegi naise nõutuks, sest kapis on kõik riideesemed korduvalt seljas käinud ja eks moehitid on jõudnud juba unustusse vajuda. Igaüks ihkab kapis paar korda aastas uutele riietele ruumi tekitada, et hoida enda välimus korrektse ja värskena. Asu julgelt oma garderoobis inventuuri läbi viima. Teades, mida sul on vaja, muutub uue värskuse kappi toomine ääretult lihtsaks.

Kas sinu seelikud ja jakid on valmis hooajale vastu minema või vajad nende asemele midagi uut? Kas vihmavari muutus kasutuks viimasel tormisel päeval? Või on teksapüksid viledaks kulunud? Kirjuta nimekiri esemetest, mille kapist välja viskad ja mille asemele on vaja soetada uued. Mõtle mõnedele värvidele, mis sinu isikupäraga sobivad. Seejärel tuleb vaid Nexti kollektsiooni sirvida, mille leiad Zalando e-poest.

Lapseootuse ajal muudab Next naise veelgi säravamaks

Ootusaeg toob naise ellu suuremaid muutusi. Need kuud on ettevalmistumiseks ja mõtetes kujutluse loomiseks, kuidas kõik olema hakkab. Kuid ka sel ajal tahab naine tunda end kauni ja säravana ning kanda riideid, mis just tema kehale kõige paremini sobivad.

Jopedest pükste ja kleitideni, T-särkidest rinnahoidjateni ja bikiinideni – Nexti kollektsioonis on kõik olemas ning valiku tegemine on põnev ja lõbus. Tulemus on särav ja isikupärane.

Nexti kollektsiooni riided sobivad nagu valatult

Stiilsete kleitide hulgast leiad eri tegumoega lühemaid, poolpikki ja päris pikki mudeleid. Need on eri lõigetega, mõnele on lisatud vöödetail, mõni on kirju mustriga kangast, mõni ühevärviline. Et leida oma uus lemmikkleit, vaata iga toote juures olevaid lisapilte, mis muudavad otsustamise lihtsamaks.

Pükste valik on samuti mitmekülgne. Lisaks pikkadele pükstele on valikus mitmesugused lühikesed püksid, mis sobivad soojal aastaajal kandmiseks. Õhtuks saad jalga tõmmata mõnusalt istuvad pikad teksad. Tööpäevadel sobivad kandmiseks teistsugusest kangast püksid ja seelikud, mida saad kombineerida oma lemmikpluuside ja triiksärkidega. Nii näed kontoris kolleegide seltskonnas välja kena ja esinduslik. Samuti leidub alati midagi kodukontoris toimuvate veebikohtumiste jaoks.

Meie Zalandos muudame valikute tegemise lihtsaks. Tule tuuni oma välimust Nexti kollektsiooni kaunite ja lahedate riideesemetega.