Populaarsed filtrid
Toodete arv: 9380
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Tommy Hilfiger on klassikaliste lõigete ja kvaliteedi suunanäitaja

Tommy Hilfiger on üks maailma juhtivaid elustiilibrände, mille klassikalised lõiked ja mustrid on armastatud nii kõrgklassi kui tavaostjate seas. Kaubamärk on tuntud oma kuulsa puna-valge-musta logo poolest ning neid värve kasutatakse sageli ka kollektsioonides. Bränd on inspireeritud nooruslikkusest, unistuste täitumisest ja suurtest visioonidest, jäädes samas klassikaliseks. Tommy Hilfiger peab äärmiselt oluliseks toodete ja materjalide head kvaliteeti. Viimastel aastastel on kaubamärgi riided muutunud innovaatilisemaks, säilitades siiski endale omased puhtad jooned.

Moelooja Tommy Hilfiger asutas maailmakuulsa omanimelise kaubamärgi juba 1980. aastatel. Enne tohutu populaarsuse saavutamist avas ta 1970ndatel mitu poodi, kuid alles 1985. aastal, kui ta otsustas disainima hakata meeste spordirõivaid, saavutas ta enneolematu kuulsuse.

Tommy Hilfigeri stiil on ajatu, kuid samas modernne ja innovaatiline

Brändi kollektsiooni kuuluvad eri tooted alates riietest kuni aksessuaaride ja ilutoodeteni. Kaubamärgi valikust leiab igale vanusele sobivaid ja väga mugavaid vabaajarõivaid: T-särke, dresse, tenniseid. Kui soovid välja näha klassikaliselt väljapeetud, kuid siiski moodne, siis on Tommy Hilfigeri kvaliteetsed teksapüksid, mantlid ja saapad parim valik.

Oma mugavuse ja kvaliteedi tõttu leiab Tommy Hilfigeri riideid kuningapereliikmete ja riigipeade garderoobist. Rõivad on mugavad ja stiilsed, ideaalsed mõnusaks vabaaja veetmiseks. Ajatud lõiked aitavad kandjal end siiski tunda trendika ja nooruslikuna. Bränd on lisaks klassikalistes toonides rõivastele lisanud oma kollektsiooni mängulisi ja nooruslikke värve. Neid armastavad lauljad ja näitlejad, kelle riietus on tihti tähelepanu keskpunktis.

Tommy Hilfiger on kõrgmood, mida igaüks saab endale lubada

Kaubamärgi tooteid esitletakse iga aasta erinevatel moenädalatel, kuid need on siiski kõigile soovijatele taskukohased ja kättesaadavad. See on kõrgmood, mis jõuab iga soovija riidekappi ning on kantav pikki aastaid, kaotamata oma välimust, kvaliteeti ja ajakohasust. Soovid tunda ennast noorusliku ja moodsana? Tommy Hilfigeri kollektsioon paneb su silmad särama ning sa saad tunda ennast kui moeajakirja kaanestaar. Brändi lihtne stiil on samal ajal silmapaistev ja trendikas ning sobib igas vanuses kandjale.