Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 885
Jälgi lemmikbrände
Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Skechers näitab mugavuse maailmaklassi

Kui mõnus on käia udupehme jalatsiga, mis suudab jalga varvastest kuni kannani toetada, pakub sellele piisavalt õhuruumi ning näeb üdini stiilipuhas välja. Ei pea pikalt mõtlema, et just Skechersi toodetes kohtuvad kõik need omadused, mis üht head jalatsit peaksid iseloomustama. Oleme sinu jaoks Zalando platvormile koondanud hinnatud jalatsitootja laia mudelivaliku, milles kohtuvad nii ajatu klassika kui ka kõige uuemad tooted.

Kogu maailma vallutanud tossud

Skechersi brändi võib pidada üheks maailma kõige edukamaks. Brändi lühikese ajaloo jooksul on suudetud tõusta mitmetel maailmaturgudel juhtivale positsioonile ning leitud üles tooted, mis suudavad ära võluda igas vanuses tarbija. Tegemist on USA brändiga, mis sai alguse aastal 1992 ning on selle ajaga vallutanud kogu maailma. Algupäraselt pidi tegemist olema ettevõttega, kelle fookuseks on meeste vabaajajalatsid. Skechersi esimesed mudelid olid nende tavapärastest toodetest väga erinevad: need olid meestele mõeldud tanksaapad.

Peagi hakkas jalatsitootja aga laienema ning leidis enda fookuseks tossud. Pärast tossudele orienteerumist laieneti nii naise- kui ka lastemaailma ning 1999. aastast on firma tootnud ka meeletu koguse riideid, mis on mõeldud sportimiseks või vaba aja veetmiseks. Ajalukku on Skechers end siiski kirjutanud maailmakuulsate tossudega, millesarnaseid on teiste kaubamärkide seast võimatu leida.

Sind alati mäletavad jalatsid

Skechersi tossud on unikaalsed ning leidnud seetõttu populaarsuse väga erinevatel aladel. Nendes jooksmist eelistavad tippsportlased, neis on hea treenida ning kuna jalatsites on ka mugav pikalt püsti seista, on neist saanud mitmete meditsiinitöötajate lemmikud. Mitmetes Skechersi jalatsites kohtub ülimalt ergonoomiline memory foam’i tehnoloogia, mis tähendab, et jalatsi tald võtabki kuju sisse sinu jala järgi.

Maailmakuulsa jalatsibrändi valikust leiab jalatseid nii golfiväljakule, jooksurajale kui ka randa või matkarajale. Skechersi toodetest leiab endale lemmiku nii tagasihoidlikumat stiili hindav inimene kui ka see, kes tahab tõmmata kogu tähelepanu jalatsitele. Hoiame sinu jaoks Zalando valiku alati värske ning just meilt leiad sa ka need kõige uuemad mudelid.

Kingi endale stiilipuhtus, kvaliteet ja mugavus. Tule ja avasta Skechersi tooteid.