Päikeseprillid

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 3117

Naudi päiksesära stiilsete päikeseprillidega

Ilusa ilmaga õues liikudes tahame avatud silmadega endasse vastu võtta kogu ilu, mida loodus meile pakub. Päikeseprillid teevad võimalikuks ilu nautimise meie ümber, sest pimestavalt kaunist sära aitavad tumedad prilliklaasid meie õrnade silmade jaoks pisut pehmemaks teha. Silmi tuleb hoida ja kaitsta pea terve aasta ka Eesti kliimavöötmes, sest sageli vahetuvad pilved ereda päikese vastu vaid loetud minutitega.

Zalando veebipoe kataloogis on lai valik stiilseid päikeseprille igale moegurmaanile. Kes eelistab kandilist või metalset raami, siniseid klaase või mustriga prilliraame – me oleme oma tootevalikut koostades kõiki neid soove arvesse võtnud. Tõttöelda on valik nii suur, et mitmete eri prillide soetamisele me kindlasti kätt ette ei pane – kõigile jätkub küll ja rohkemgi.

Naudi päikest parimal moel

Sinu noorusliku väljanägemise toovad hästi esile mitmes stiilis päikeseprillid. Nende hulgas leidub ümara kujuga prille ja prillisangasid, mille seast saad valida sinu näojooni kaunistava mudeli. Klassikaline tegumood sobib nii konservatiivse, minimalistliku kui ka tänapäevase stiili puhul. Peenikeste raamidega päikeseprillid sobivad kui valatult piklikule näole, samas kui paksude raamidega prillid on ideaalsed kandilisemate joontega näole.

Südamekujulisele, kandilisele ja ovaalsele näole sobivad ümara kujuga päikeseprillid. Seda ümarust on moemaailmas nähtud pika aja jooksul ja see on suutnud jääda püsima. Eriliselt lahedaks muudavad su näo veidi heledama põhitooniga klaasid seetõttu, et suviselt kelmikad silmad kumavad kergelt läbi, kui kaaslasele silma vaatad.

Need on vaid paar näidet, mida me Zalando e-poes päikeseprillide kategoorias kättesaadavaks oleme teinud. Ära kõhkle ja tule uudistama. Kõigest paari kliki kaugusel on su uued tumedad prillid, mille trendikust märkavad ka sõbrannad ja kaaslased.

Paar head nippi päikeseprillide hooldamiseks

Kriimustuste vältimiseks kanna autos ja käekotis kaasas prillikarpi, kuhu saad prillid kindlalt ja mugavalt ära panna.

Puhastamiseks võid kasutada kuiva pehmet mikrokiust prillilappi. Kui tegemist on tugevalt määrdunud prillidega, siis parimaks abiliseks on näiteks spetsiaalne vaha sisaldav vedel puhastusvahend. Samas toovad ka tavaline voolav leige vesi ning natuke pesemisvahendit kiirelt tagasi päikeseprillide puhta sära ja läike.