Kõrvarõngad

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 4080

Kõrvarõngad aitavad luua igast komplektist ideaalse terviku

Aksessuaarid ja ehted on lihtne viis andmaks oma rõivastusele sära ning isegi vanadele rõivastele uue hingamise. Selleks võid kasutada kätekotte, juukseaksessuaare või ehteid. Nii võid kanda ka ühte ja sama kleiti või pükskostüümi mitmeid kordi, andes sellele lisandite abil täiesti uue välimuse. Samas saad kanda ühte riietust mitmel puhul – ilma silmatorkavate detailideta argipäeval ning lisada sära ja erilisust ehete abil, kui oled minemas pidulikule üritusele.

Just pidulikumatel puhkudel aitavad sära luua kaunid ehted – olgu need pisikesed ja tagasihoidlikud või säravad ja silmatorkavad. Nende abil teed isegi klassikalisest mustast kleidist midagi erilist. Lihtsaim viis on valida endale sobivad kõrvarõngad, mis haakuvad sinu stiili ja rõivastusega. Need on pisikesed detailid, mis mängivad suurt rolli kauni ülemulje loomises.

Naiste kõrvarõngad annavad uue ilme ka vanadele lemmikutele

Zalando on toonud sinuni laia valiku ehteid, mille seast saad leida oma uued lemmikud ka argipäevaseks kandmiseks. Natuke sära võib käia ka igapäevase riietuse juurde. Näiteks ühevärviline kõrge kaelusega pullover ja klassikalised teksad saavad ehete abil täiesti uue, ülimalt elegantse välimuse. Nii jagad oma sära maailmaga iga päev.

Vahel vajavad sinu lemmikkleidid ja -pluusid midagi uut, mis tooks esile nende värvid ja aitaks luua täiusliku komplekti. Naiste kõrvarõngad aitavad tänu oma värvikatele disainidele ja helklevatele kivikestele tuua olemasolevate esemete juurde midagi uut ja põnevat. Kanna sama komplekti mitu korda, aga alati uute ja põnevate ehetega. Seejuures kanna näiteks erinevaid aksessuaare ja soenguid, et nautida stilisti tööd iga päev ja särada nagu diiva.

Vali klassikalise kuldse ja hõbeda vahel või kanna mõlemaid

Kõrvarõngaste valikust leiad palju klassikalisi mudeleid, mis sobivad oma tagasihoidliku ilme tõttu hästi igapäevaseks kandmiseks. Esmalt tee valik kuldse ja hõbeda vahel. Või ehk meeldib sulle kõige enam hoopis roosa kuld? Igaühel meist on oma lemmik ja eelistame enamasti üht, kuid ära karda liigutada piire ja kombineerida omavahel hõbedat ja kulda, kandes koos mõlemat. Pärast lemmiku metalli valmist liigu edasi endale sobiva kuju juurde. Arvesta oma parimaid külgi ja efekti, mida soovid saavutada.

Klassikalised rõngad ja täpikesed on tagasihoidlikud ja sobivad imeliselt kõigile. Kui soovid aga midagi julgemat, leia julgelt efektsemad kõrvarõngad, mis sobituvad eriti hästi lühikese soengu ja hobusesabaga. Need toovad esile sinu säravad silmad ja kaunimad jooned, raamides nägu mõõduka säraga. Sobitamaks neid imeliselt oma rõivastega, vali paar, mis on kaunistatud sinu lemmikvärvi elementidega.

Julged elemendid, mis toovad esile sinu silmade sära

Massiivsed mudelid ja pikad rippuvad kõrvarõngad on ideaalne lahendus, kui soovid oma ühevärvilisele riietusele lisada pidulikkust ja elegantsi. Voolujoonelised kujundid on pehmed, kuid saad värvida suurusega, mis annab soovi korral juurde robustsust ja veelgi enam sära. Eriti elegantsele üritusele vali kivikestega kõrvarõngad, mis sädelevad õhtuses valguses ja aitavad luua romantilise õhustiku sinu ümber.

Erinevatest pisikestest paaridest koosnevad komplektid annavad võimaluse luua julget välimust, kui sul on ühes kõrvas mitu neeti. Nii saad saad luua ühele poole kammitud soengu, mille alt kumavad erinevad pisikesed kõrvarõngad. Tänu suure valikuga komplektile saad neid muuta kasvõi iga päev ning rokkida alati värske ja põneva välimusega.