Sõrmused

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 1629
Lõpuni on jäänud
01
Päeva
02
t
45
m
57
s

Kaunistus, mis ei aegu – see on sõrmus

Kas avastad end sageli mõtisklemas, kuidas ja millega võiks ennast ehtida? Zalandos on sulle suur valik stiilseid ehteid, mida saad endale sõrme panna. Sõrmused kaunistavad iga naist ja iseloomu. Oled sa noor või vana, sõrmustest sa ära ütlema ei pea.

Kui kevad hiilib vaikselt ligi, otsi üles oma ehtekarp. Asenda vanad sõrmused uutega. Seniseid võid kasutada kaelaehtena keti küljes. Sõrmuseid olla võib mitmeid, kuid kanna neid eraldi. Nii on ilusam ja kergem neid kombineerida koos teiste ehetega, mida otsustad kanda.

Sõrmus – tagasihoidlik või särav

Peenike ja monokroomne, selline näeb välja nii traditsiooniline abielusõrmus kui ka igapäevane kehaaksessuaar naisele. Kui tegemist on mõlemale soole sobivaga, siis võib meeski seda kanda. Kui oled iseloomult tagasihoidlik, siis on sinu jaoks sobilik traditsiooniline sõrmerõngas. Vali endale hõbe, kuld või muu värv ning oledki valmis seda kandma .

Iseloomult oled särav ning armastad ennast kaunistada paljude ehetega? Siis vali endale just mõni kivikese või kivikestega dekoreeritud sõrmus. Valikust võid leida ka looma kujuga. Nii saad tunda end rohkem säravamana kui kunagi enne. Ava e-pood ja tule uuri lähemalt.

Tagasihoidliku ja särava kombineerimisel sünnib midagi, mis on unikaalne. Üks õrn, peen ja monokroomne hõbesõrmus teise särava kivikesega hõbeehte kõrval on kui uus nähtus. Katseta järele. Kogu kokku oma ideed, lisa need ostukorvi ja otsusta hiljem.

Kui vajad igapäevast kaunistust, siis välja ilmuvad sõrmused

Kõrvarõngad, käekett ja kaelakee on juba olemas? Jah, aga midagi on siiski veel puudu. Siis tuleb juurde lisada mõni sõrmus ja oledki valmis oma päeva alustama. Tea, et sõrmused ei aegu kunagi ning nende kandmine teeb su palju enesekindlamaks.

Kui sa kahtled, siis garanteerime sulle, et kõik sõrmused, mis sa endale valid, sobivad igapäevaseks kandmiseks kui valatult. Uuri oma sõbrannadelt, kui meid ei usu. Oleme kindlad, et nemadki kannavad sõrmeaksessuaare iga päev.

Kas sinu sõrmuseostu ideed on Zalando e-poest üles leitud ja ostukorvi lisatud? Nüüd on valikut teha juba lihtne, sest parim sõrmus on su näole toonud naeratuse.