Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kataloog

Toodete arv: 324
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Ray-Ban prillid pakuvad sulle unikaalsust aastast 1930

Ray-Ban on varasemalt tuntud kui Baush & Lomb. Kuidas siis sai see prillide kaubamärk populaarseks? Kolmekümnendate aastate lõpus märkasid lennukipiloodid, et nende vaateväli on piiratud, kui taevas sillerdab kaunis, kuid ohtlik päike. Nõnda sai üsnagi populaarseks Ray-Bani loodud Avitori kaubamärk, mis aitab praegugi pilootidel juhtida lennukeid südasuve päikesega. Praegu on Ray-Ban populaarne aga oma prillide poolest, sest iga teine tuntum näitleja on soetanud endale ühed mõnusad ja vastupidavad päikeseprilid.

Prille leidub meil kõigile ja mitmesuguseid – olgu nende materjaliks metall või plast. Ray-Bani prillid on parim valiku kogu perele. Vahet ei ole, kas sa armastad endiselt kanda Avitori retroprille, mille kandmisega võid olla iseenda peremees, või meeldib sulle hoopis midagi modernsemat. Võibolla eelistad Olympiani stiilis päikeseprille või tahaksid midagi iga päev kandmiseks? Just meie juurest saad kollektsiooni kogu perele suurema vaevata. Pole oluline, milline okulaaride paar on su südame võitnud. Zalandos pakume Ray-Bani prillide valikus ovaalse, kandilise, liblika ja ümara kujuga prille. Nii on võimalik igaühel leida endale oma lemmikpaar, mida sobitada eri rõivaesemete ja aksessuaaridega.

Päikeseprillid on üks kõige olulisemaid asju, mida on vaja ka kui näiteks puhkusele minna. Lisaks tavalistele prillidele, mis kaitsevad sind UV-kiirguse eest, leiad meie valikust ka stiilseid prille, mis on mõeldud tänapäeval aina laiemalt leviva sinise valguse vastu. Nii hoiate ära kahjustused, mille võiksid tingida pikad tööpäevad kodukontoris või lihtsalt arvuti taga istumine.

Ray-Ban – kindel valik pikemaks teekonnaks

Kui sa oled juba tüdinenud prillidest, mida pidevalt peab välja vahetama selle tõttu, et nad ei pea vastu sinu valitud väljakutsetele ja seiklustele, siis vali järgmisena endale just Ray-Bani prillid. Nende tugevast materjalist raamistik ja klaasid tagavad selle, et prillid on sinuga kaasas olles alati terved ning sa ei pea enam pidevalt uusi paare soetama.

Olete plaaninud sõpradega minna mõnusale väljasõidule või matkale, aga ilmateade lubab päikeseliselt sooja ilma tugeva tuulega? Selleks, et ilm sinu ja su sõprade plaane ei rikuks, soeta endale uusimad multifunktsionaalsed päikeseprillid, mis aitavad sul rõõmu tunda ka kõige tugevama tuule ja päikselisema ilmaga.

Kingi sel hooajal oma kaasale hoopis uus prillipaar, mis sobiks kokku ka sinule endale ostetud paariga. Nii lahendaksid korraga mure kingituste pärast ja teeksid ka oma kaaslasele rõõmu. Ära neid aga jõuludeks kingi, muidu võid endast rumala mulje jätta.

Ray-Bani bränd on just sinule loodud

Pole mingit vahet, millised on sinu eelistused või soovid, kui jutt on prillidest, sest Ray-Ban suudab katta iga vajaduse. Sellise tootevaliku oleme loonud aastatepikkuse töö ja vaevaga ning tahame, et see ka kliendile kajastuks. Sellepärast leiad sa meie kataloogivalikust ka nii paljude eri stiilidega prille.

Meie Zalandos garanteerime, et brändi uusimast kataloogist võid leida midagi igaks puhuks nii endale kui ka sõpradele, sünnipäevaks või jõuludeks. Ray-Bani päikeseprillid on parim valik kõigile.