Laste lumesaapad

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 667

Pakaselises ilmas mängimise teevad mugavaks laste lumesaapad

Muutlikus kliimas vajad garderoobi, mis annab võimaluse leida igaks ilmaks sobivad esemed. Sama kehtib ka lasteriiete puhul – oluline on lisada garderoobi nii kuuma suveilma nautimiseks lühikesed püksid kui ka lumise perioodi jaoks paslikud joped.

Just külmemate perioodide tarbeks on mõistlik mõelda läbi erineva ilma jaoks sobilikud komplektid. Olgu väljas kas lumetorm või jahe sügisene vihm, pere kõige pisemad peavad olema riietatud vastavalt. Just seetõttu on toonud Zalando sinuni laia tootevaliku, kust leida igaks hooajaks sobiv kaup.

Laste lumesaapad on väärt lisand talvisele garderoobile. Need on varustatud eriti sooja voodriga, et lumerõõmud nautimine oleks muretu ning laps saaks end tunda soojal. Veekindel pealispind kaitseb seejuures ka niiskuse eest.

Laste talvesaapad, mis üllatavad oma soojuse ja veekindlusega

Laste talvesaapad on varustatud sooja voodriga, tihti on tegemist mõnusa karvase kihiga, mis on jalga pannes nii imeliselt pehme. Karvane vooder aitab lisaks lisakihi loomisele hoida tänu oma tekstuurile võimalikult palju soojust saapa sees. Ning loomulikult on karvane osa armas lisand jalatseite välimusele.

Veekindlast materjalist valmistatud laste talvesaapad kaitsevad niiskuse eest, mis omakorda võimendab saabaste soojust. Ka lörtsise ilmaga väljas mängimine võib olla lõbus.

Eriti märja perioodi tarbeks leiad sooja voodriga kummikud, mis on justkui hübriid mõnusate talvesaabaste ja veelompides mängimiseks sobilike kummikute hübriid. Nende pealisosa on täielikud veekindel ning tänu siledale pinnale on neid ka imelihtne puhastada. Eriti heaks veekindluseks kinnita talvepüksid saabaste külge, et vesi ei pääseks nende vahele.

Meeleolukad mustrid ja lai värvivalik

Lastetoodete valikust leiad värviküllased ja põnevate mustritega mudelid, mis pakuvad lapsele rõõmu just oma huvitava välimuse tõttu. Armsad heleroosad ja sinised toonid koos põnevate loomamustrite ja armaste elementidega aitavad hoida välimuses mängulist hõngu.

Koolis ja linnas käimiseks leiad tagasihoidlikuma välimusega mudelid, mis sarnanevad täiskasvanute jalatsitele. Need on valmistatud kvaliteetsest nahast, mis hoiab niiskuse eest, kuid pakub seejuures viisakat välimust.

Sobilike lumesaabaste valikul lähtu alati praktilisusest, kuid just tänu laiale tootevalikule leiad ka kõige meeldivama disaini. Sinu valitud mudeli juurde leiad kindlasti ka imehästi sobivad laste seljakotid, mis teevad välimusest ägedalt ühtse terviku.