Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika

Kontsakingad

Toodete arv: 1310

Stiilsed kingad lisavad igale riietusele elegantsust

Ei leidu ilmselt ühtegi riideeset või aksessuaari, mis rõhutaks naiselikkust nii hästi kui kontsakingad. Need tekitavad illusiooni meeletult pikkadest ja saledatest jalgadest ning toovad esile naiseliku figuuri.

Pidulikel üritustel on peaaegu vaikimisi ette nähtud kontsakingade kandmine. See muudab iga riietuse kordades pidulikumaks. Küllap oled seda ka ise kogenud – kohe, kui paned jalga kontsad, tunned end kui printsess. Isegi T-särgi ja teksapükste komplekt muutub ühtäkki elegantseks ja glamuurseks.

Kontsakingade mudelivalik on väga mitmekesine. Mõned sobivad paremini professionaalsele äriüritusele, mõned paremini välja minemiseks või pulmas kandmiseks. Zalando aitab leida just need kingad, mida sul täpselt vaja on ning mis sulle ka ideaalselt sobivad.

Leia enda unistuste kontsakingad

Soovid leida taevakõrguseid stiletosid või hoopis madalaid plokk-kontsi? Otsid nahast, satiinist või hoopis tekstiilist kingi? Zalandos saad valida nii kontsakõrguse, kinga- ja voodrimaterjali, värvi kui ka paljude teiste parameetrite järgi.

Lisaks on sul võimalik otsida vaid jätkusuutlikult valmistatud jalatseid keskkonnasõbralikkelt tootjatelt. Kontsatüüpe on samuti mitmeid, alates stiletodest kuni täiskontsadeni välja. Valida saad näiteks terava, ümara ja kandilise kinganina vahel.

Anna hoog sisse oma inspiratsiooni-tšakratele ning kujutle, missuguse riietusega saaksid eri kingi kanda ning millised aksessuaarid nende juurde sobiksid. Zalando jagab soovitusi käekottide, kleitide, kõrvarõngaste ja kardiganide kohta, mis võiksid selle kingapaari juurde sobida, et luua üks täiuslik komplekt.

Katseta eri stiilide ja disainidega

Kui sul on juba oma väljakujunenud stiil ning oled aastaid kandnud sarnaseid kontsakingi, ei tähenda see, et peaksid kindlasti selle juurde jääma. Proovi vabalt eri tegumoega kingi. Mine tea, äkki sobib mõni neist su jalga nagu tuhkatriinule.

Zalandost saad kõik tooted tellida endale koju ilma postikuluta. Kui juhtub, et konkreetsed kingad ei sobi nagu valatud, saad need välja vahetada või tagastada.

Õigete kingadega peaksid end tundma justkui printsess või kuninganna – täis enesekindlust ja glamuuri. Sobita aga julgelt erinevaid kingi, kuni leiad selle õige paari.