Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 2981

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Vaba aeg ja vabam stiil riietuses – Levi’s® teeb selle võimalikuks

Tööpäev on lõppenud. Sa jõuad koju, kus saad triiksärgi seljast võtta ning mugava topi või T-särgi vastu välja vahetada. Olenevalt tujust võid end tunda hästi lühikestes pükstes, teksaseelikus või kõrgema värvliga teksapükstes. Üheks läbivaks stiilielemendiks Levi’se® kollektsioonis ongi kõrgem värvel nii pükstel kui ka seelikutel. Levi’se® tootevalikut vaadeldes võib tunduda, justkui oleksid 1980. ja 1990. aastad tagasi tulnud.

Lisaks riietele leidub Levi’se® kollektsioonis mütse, kindaid ja nahkesemeid. Olgu selleks püksirihm või nahkpüksid – kollektsioonis on need sinu jaoks olemas. Kui oled otsimas isikupärast jakki, siis tasub samuti visata pilk peale meie Zalando veebilehel olevatele toodetele, sest usume, et leiad nii mõndagi üllatavat ja lahedat.

Vabaajariietuse juurde kuuluvad ka sobivad jalatsid. Kes teine saaks veel Levi’se® kollektsiooni juurde sobivamaid jalatseid toota kui mitte Levi’s® ise? Zalandos me usaldame täielikult brändilooja stiilitunnetust ja tootemeistrite töökäsi, sest tulemuseks on riided ja jalanõud, mis sobivad omavahel kokku nagu valatult. Seejuures sobivad ühed jalanõud mitme riietuse kombinatsiooniga.

Peamised märksõnad on lihtsus ja mugavus

Neile, kes soovivad oma riietuses kanda neutraalseid toone ning hindavad eelkõige mugavust ja vabaduse tunnet, ongi loodud Levi’se® kollektsioon. Sõpradega aega veetes ja lauamänge mängides on ju mõnus sobitada mõni äge dressipluus kokku näiteks laiema lõikega teksadega. Või oled hoopis pükste kandmisest tüdinenud ja otsid isikupärast seelikut? Meie veebipoest leiad need õiged seelikud kiiresti ja hõlpsalt.

Siit leiad ka sobiva seljakoti

Kas hakkad sõpradega minema nädalalõpureisile ja kapis olev seljakotirihm on viimasest kandmisest ikka veel katki? Ole mureta – klõpsa end kiirelt meie Zalando veebilehele. Kui sulle juba Levi’se® stiil meeldib, siis on väga lihtne välja valida oma uus ja trendikas seljakott, mis mahutab suurepäraselt paari päeva pagasi. Paki ainult asjad ja haara seljakott kaasa.

Zalandos oleme teinud brändide valikus kättesaadavaks ka Levi’se® tooted, mis rõõmustavad neid eestimaalasi, kes hindavad lihtsust ja mugavust.