Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika
Toodete arv: 1542
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Karl Lagerfeld – maailma tuntuim bränd

Kes siis ei teaks Karl Lagerfeldi tooteid. Oled sa mees või naine ning hindad väga Karl Lagerfeldi kaubamärki, siis Zalando e-poes on olemas kõik vajalik, mida bränd pakub – alustades rõivastest ja lõpetades väikeste võtmehoidjatega.

Valikus on palju erinevaid rõivaesemeid, pükstest jalanõude ja mütsideni. Valikuid on mitmeid, ole julge ja tee oma valikud, et täiendada ja tuulutada oma vana garderoobi. Sinu garderoob tänab sind, kui uued rõivad ja aksessuaarid on saabunud.

Tuntuim bränd maailmas, kuid siiski tuleb uusi stiile juurde. Hoia silm peal ning oled esimene, kes saab endale soetada uuemad rõivad või muud aksessuaarid. See on Karl Lagerfeld.

Aksessuaarid või rõivad – appi tõttab Karl Lagerfeld

Otsid endale uut võtmehoidjat, kotti, prille või hoopis vihmavarju samalt kaubamärgilt? Siis oled jõudnud õigesse kohta. Just siit leiad omale kõik vajalikud aksessuaarid. Zalando e-poes on sul võimalik leida kõike, kui filtreerid endale sobilikud tooted.

Kui sul on plaanis välja minna, siis oma riietuseks telli meilt Karl Lagerfeldi tooted. Saad valida nii püksid, pluusid kui ka jalanõud, lisada veidi aksessuaare, milleks võivad olla nii prillid kui ka kotid, võid ümber vahetada oma telefoniümbrise, ning oledki valmis. Naudi oma välimust ja tähelepanu.

Eri rõivaid ja aksessuaare aasta ringi kombineerides võid olla kindel, et iga päev on omamoodi. Mida rohkem kombineerid, seda rohkem hakkab sulle see bränd ja stiil meeldima. See kõik on tõene – ära enam kaua mõtle.

Karl Lagerfeld – kahetsemiseks ei ole põhjust

Kas sind piinavad kahtlused ja dilemmad? Peleta need ning tee oma valik nüüd ja kohe. Uued rõivad ja aksessuaarid on just sinu jaoks loodud. Kui ikka veel kahtled, loe kommentaare, võta ühendust oma tuttavatega ja lisa asjad ostukorvi. Me garanteerime, et värskendades oma garderoobi, oled sa teiste seas kui sädelev täht.

Kahetseda on patt, sest Karl Lagerfeld on bränd, mis võidab su südame esimesest silmapilgust. Pole oluline, kas oled naine või mees – Zalandos on lihtne valikuid teha.