Naiste ujumisriided

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 4302

Ujumisriided loovad hea enesetunde aasta ringi

Ujumisriideid võib vaja minna kogu aasta jooksul. Kui rannas kisub kõledaks, võid külastada veekeskust või spaad. Samuti on kusagil maailmas alati suvi, päike ja mõnusalt soe vesi sind ootamas. Õnneks ei pea muretsema, sest Zalando pakub väga laia valikut rannariideid.

Puhkus ja lõõgastus on patareide laadimiseks. Sinna on hea enesetunne juba sisse kirjutatud. Veel paremaks läheb siis, kui kannad midagi, mis muudab sind väljapaistvaks ja eriliseks. Valida võid bikiinid, trikoo, kerge rannakleidi, rannakimono või lausa mitu komplekti, mis sind särama panevad ja elevust tekitavad.

Jää iseendaks, olles stiilne oma ujumisriietes

Iga keha on eriline ja muutub pidevalt kogu elu. Erinevad figuurid mõjuvad ujumisriietes unikaalselt. Ujumisriietes pole ainult kehakuju, vaid ka sinu isiksus nii kaetud. Julge olla sina ise ja vabalt teistele avatud. Ka rannariietus saab sulle abiks olla ja sind toetada.

Ujumisriided jagunevad põhijoontes trikoodeks ja päevitusriieteks ehk bikiinideks. Ühed sobivad paremini lainetesse hüppamiseks või basseinis treenimiseks, teised rannas lõõgastumiseks. Kui soovid lasta päikesel enda keha paitada, võib soovitada lahtisemaid ja paeltega väga hästi reguleeritavaid mudeleid. Valida saab ka kõrge pihaosaga bikiinid, mis toetavad ja katavad keha rohkem. Kõrge pihaosa aga ei välista kõrget bikiinikaart. Sarnaselt püksikutele on ka ujumisriiete ülaosa valik lai: kas sportlikum, glamuursem või klassikaline. Eri komplekte võib julgelt omavahel kombineerida. Trikoode puhul võid libistada ennast kõige klassikalisemasse mudelisse. Kui sa eelistad pilkupüüdvat efekti, vali hoopis asümmeetriline mudel. Eriline oled kõikidel juhtudel.

Kangaid, millest ujumisriideid valmistatakse, on väga erinevaid. Lisaks värvidele ja mustritele kasutatakse läikivaid ja sädelevaid ning rohkem venivaid materjale, et sobituda unikaalsete kehadega.

Lisa oma garderoobi ka rannakleit või kimono

Ujumisriietele täienduseks leiad valiku rannakleite, kimonoid või lühikesi pükse, mis on disainitud kergest, õhulisest ja hästi langevast kangast. Neid on hea teel randa bikiinide peale sättida. Samuti on neid mugavaid ja voogavaid mudeleid mõnus selga panna õhtul peale rannapäeva joogi või toidu nautimiseks.

Saad keskenduda lõõgastusele, ilma et peaksid muutma oma isiksust. Ole sina ise igal päeval igal pool.