Abi ja kontaktTasuta tarne ja tagastused30 päeva jooksul tagastamise poliitika
Toodete arv: 1211
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

Calvin Klein Underwear on hinnatud klassika

Me kõik väärime seda intiimset mugavast ja pehmust, mida annab hea paar aluspesu. Maailmakuulus Calvin Klein Underwear on absoluutne meister esindamaks praktilist stiili, mis on ideaalne kaaslane kõikideks päevadeks. Need on pesukompletid, mis saadavad miljoneid naisi ja mehi iga päev üle kogu maailma. Oleme Zalando valikusse koondanud suure valiku Calin Klein Underweari tooteid, mis on lausa loodud keha hellitama.

Mitte ainult aluspüksid

Armastatud Calvin Klein on kättesaadav luksusfirma, mis on asutatud samanimelise moelooja poolt juba aastal 1968. Alates sellest ajast on moemaja nautinud tõeliselt kõrget lendu, mille tähelepanu keskmeks on tihtipeale Calvin Klein Underwear. Tegemist on pesuga, mis esindab enamat kui lihtsalt aluspesu. See on enesekindlus, stiilipuhtus, julgus ning tõeliselt minimalistlik stiil. Need on tooted, mis on oma kvaliteedi ja julgete reklaamidega marssinud otsejoones tarbijate südamesse.

Ehkki vaieldamatult on kõige populaarsemaks Calvin Kleini tooteks meestele mõeldud klassikalised valged bokserid, on armastatud moemajal ka lugematul hulgal teisi tooteid. Calvin Klein Underwear on tõeline ekspert tootmaks naistele imelisi hommikumantleid, pidžaamasid, öösärke, praktilisi ja seksikaid pesukomplekte ning kõikvõimalikke teisi intiimsemaid alusriideid. Ka meestetoodangu valikul on lugematul hulgal pehmeid pikemaid magamispükse, mugavaid pluuse ja pusasid ning muidugi erineva disaini ja värvivalikuga aluspesu komplekte.

Minimalistlik ja stiilne mugavus

Calvin Klein Underwear on pesutootmises tõeline turuliider, sest on enda toodete kvaliteeti korduvalt tõestanud. Need on valmistatud pehmest materjalist, nagu puuvill, viskoos või näiteks trikotaaž. Lisaks sellele on kõik tooted käekirjalt minimalistlikud, mistõttu on neisse kerge armuda. Need on lihtsad lõiked, mis on tõestanud oma toimimist.

Moemaja käekirjaks on pehme aluspesu, mis hoiab kehale mõnusalt ligi ega veni välja pärast teist kandmiskorda. Need on ideaalsed igal töö- ja kontoripäeval. Niisamuti on selleks näiteks rinnahoidjad, mis pole ülekuhjatud erinevate detailidega ning mis on seetõttu head kaaslased mõne kleidi, triiksärgi või liibuva pluusi alla.

Avasta hinnatud Calvin Klein Underweari pesuvalikut Zalando keskkonnast juba täna ning paku oma kehale stiilset pehmust ja hellust.