Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 332

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Crocs – stiilise mugavuse lipulaev

Kui sa otsid mugavust, tähelepanu, pehmust ja autentsust ning soovid teistest eristuda, siis on Crocsid mõeldud just sinule. 21. sajandil totaalse moerevolutsiooni teinud jalanõubränd on tulnud, et jääda. Zalando valikust leiad brändi klassikat, erksaid värve ja eksklusiivseid mudeleid. Kui soovid enda jalgu ehtida tõeliselt innovaatiliste jalavarjudega, siis tutvu meie valikuga.

Jalavarjude eriilmeline disain

Kõigest 2002. aasta alguses asutatud Crocs on suutnud selle lühikese ajaga tõusta ikooni staatusesse. Alates brändi loomisest on müüdud rohkem kui 90 eri riigis üle kogu maailma enam kui 700 miljonit paari Crocse. Brändi suure edu tõttu hakati nende legendaarseid jalavarje peagi kopeerima , mistõttu otsustas firma enda jalanõud juba 2006. aastal patenteerida.

Kõigist teistest jalanõudest erinevad need kerguse ning näilise rohmakuse tõttu. Need on jalavarjud, mis ei jäta kedagi külmaks ning mis on just sel põhjusel väga kiiresti kujunenud kultusjalatsiks. Klassikalistel Crocsidel on jalavõlvi juures 13 auku, mis on mõeldud selleks, et jalad ei muutuks niiskeks ning et need saaksid palju värsket õhku. Lisaks on võimalik muuta oma jalavarjud veelgi eriilmelisemaks, kinnitades väikestesse augukestesse kaunistuselemente.

Multifunktsionaalsus vallutas maailma

Suurepärase õhutusfunktsiooni tõttu on Crocsid sobilikud nii tänaval käimiseks, aiamaal askeldamiseks, rannas jalutamiseks kui ka peol tähelepanu püüdmiseks. Jalanõud paistavad silma niikuinii ning on tuntud ka erksavärviliste mudelite poolest. Zalando valikust leiad Crocse, mis näevad välja kui maasikavaht, vikerkaar või helesinine ookean. Kõiki mudeleid seob see, et nad on lõbusad ning ületavad kõikvõimalikke soopiire.

Tegemist on jalanõudega , mis on kättesaadavad kõigile, kes ei võta enda elu liiga tõsiselt. Maailmakuulsaid jalavarje on kandnud tipp-poliitikud, säravad näitlejad, armastatud lauljad ning hulk sportlasi ja teadlasi. Viimasel ajal näeb Crocse üha enam ka kõiksugustel punase vaiba üritustel. Crocside valik on meeletu ning nad suudavad enda kandjat alati mugavusega hellitada.

Ole erinev ning sära eriliselt. Tutvu selle sajandi legendaarsete jalanõudega just Zalandos ning sa leiad mugavuse, julguse ja isikupära.