Beebide magamiskotid

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 59

Parimad beebi magamiskotid, mis muudavad päevad hubasemaks

Kas näed vaeva, et oma nunnukest öösel magama saada? Seepärast soovime tutvustada sulle beebide magamiskotti. Zalando kollektsioonide seast leiad kvaliteetsed, stiilsed ja armsad disainid, mis pakuvad sinu beebile ülimat mugavust. Maagiliselt kaunite mustritega kangad ja uuenduslik disain on loodud nii sinule kui ka su beebile. Neid on ilus vaadata ja ülimugav kasutada.

Võid kasutada seda magamisriietust vastsündinust alates. See on suurepärane lahendus, et hoida beebi kehatemperatuur esimestel päevadel magamise ajal perfektselt soe. Paljudel mudelitel käib kinnitus alt lahti, mis teeb mähkmete vahetamise mugavaks. Mõnel kotil on kahesuunalised tõmblukud ees või küljel ja mõnel on ees või õlgadel nööbid. Millist valida, sõltub sinu eelistustest.

Soovid luua oma beebi uneks turvalist keskkonda? Oleme järginud asjatundjate nõuannet ja teinud kõige pisematele mõeldes valiku magamisrõivastest, mis sobivad kõige paremaks, magusamaks ja rahulikumaks uneks.

Mõnus uni nii beebile kui väikelapsele

Need ei ole tavalised magamiskotid, vaid sarnanevad justkui tekiga. Sulle hakkab nende kasutamine meeldima, kuna vingerdav beebi ei saa neid maha lükata. Pole ka ohtu, et ta tõmbaks teki üle pea. Sinu laps püsib hubaselt soojas kogu öö, isegi toitmise ajal. Veel üks hea külg on see, et väikesed jalad ei jää võrevoodi pulkade vahele.

Väikelaps muutub kasvades liikuvamaks ja magamiskott võib aidata tõkestada tal võrevoodist välja ronimist. Kuna sa ei taha, et su pisipõnn ilmuks öösel mitu korda sinu voodi juurde, siis on mugav kasutada magamiskotti. Kui su mudilane ronib juba iseseisvalt magamisrõivast välja, võid lõpetada selle kasutamise.

Magamiskott pole ainult turvaline alternatiiv voodipesule, vaid seda on lihtne ka kodust välja või reisile minnes kaasa võtta. Sellega muutub väljaspool kodu magamine ja hiljem tuppa astumine sujuvaks ning reisimine on kõigi jaoks nauditavam. See on igale beebile hädavajalik mugavus. Samuti on hea omada ühte varuks, juhuks kui teine on parasjagu pesus.

Vajad seda beebi magamiskotti kohe

Oluline on kasutada hooajale vastavat magamisrõivast, et beebil ei oleks liiga palav ega külm. Zalandos leiad lisaks sobivad beebiriided, mida sinu pisipõnn võiks kanda magamiskotis uinudes. Kui beebi on magamiskotis, pane oma käeselg vastu tema kaela ja kontrolli, et see oleks soe ja kuiv. Kui see on kuum, niiske või higine, siis võta riietust vähemaks.

Võid unustada lahtised voodipesud, mis võivad tekitada beebile lämbumisohtu. Teed suurepärase valiku, kui kingid oma nunnukesele magamiskoti. Selle luku kinni tõmbamine on kui oma kullatera teki sisse mähkimine.

Magamiskott pakub su beebile tuttavat ja turvalist magamiskeskkonda. See unerõivastus on valmistatud ülipehmest materjalist, mis aitab su beebil rahuneda ja ideaalses temperatuuris hästi magada. Väikelapsele saad luua meeldiva õhtuse rutiini koos unejutuga, et ta magaks paremini. Sirvi Zalando valikut kohe – imearmsad magamisriided ootavad sind.