Mänguasjad

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 23

Zalandos ootab avastamist mänguasjade paradiis

Kõik lapsed vajavad enda arenguks lisaks armastusele ka mänguasju, millega koos üles kasvada. Zalando valikust leiab pehmeid kaisukaid, puidust mänguasju, põnevaid lelusid ning isegi beebirätikuid kõige väiksematele. Meie brändid pakuvad lastele mänguasju, mis ei lähtu soost ning millest paljud on jätkusuutlikud ning skandinaavialiku minimalistliku disainiga .

Brändid nii imikutele kui lastele

Beebidele leiab Zalando valikust mitmeid orgaanilisi kaisumänguasju, millest võib saada pere kõige väiksema liikme lahutamatu kaaslane. Tegemist on leludega, millega vastsündinu saab turvaliselt uinuda ning edaspidi ühiselt üles kasvada. Mitmed tooted Zalando valikus järgivad keskkonnasäästlikku lähenemist ning on valmistatud orgaanilisest puuvillast.

Veidi suurematele lastele pakub Zalando suurt valikut pehmeid mänguloomi , riidest tehtud temaatilisi lelusid ning erinevaid puidust konstruktsioone laste fantaasia arendamiseks. Kõik Zalando mänguasjad lähtuvad unisex põhimõttest ning nende eesmärk on juba varajasest east peale olla laste kaaslane läbi mängu.

Mänguasjad arendavad lapsi

Zalando mänguasjade ühine eesmärk on soodustada lapse arengut. Mitmed uuringud on näidanud, et pehmed mänguasjad loovad hea pinnase beebi sensoorsete, sotsiaalsete ja emotsionaalsete võimete arenemiseks. Just esimesed pehmed kaisukad tagavad imikule sobiva turvalise arengukeskkonna, milles tal on võimalik tutvuda eri materjalide, värvide ja tekstuuridega. Kaisuloomad pakuvad beebidele enda tuttava olekuga lohtust ning need on ideaalsed kaaslased, kelle peal harjutada mängimist oma sotsiaalsete oskuste arendamiseks. Pehmetel mänguasjadel saavad imikud jäljendada juba tuttavlikku suhtlemist vanematega ning just need lelud võivad julgustada ka rohkem rääkima ja katsetama eri häälitsustega.

Pehmed mänguasjad aitavad kaasa ka imikueast välja kasvanud laste arengule. Väikelapsed saavad kaisuloomadega mängides lihvida oma loomingulisust ja arendada sotsiaalseid oskusi. Kuid mis peamine – kaisuloomadega tekib lastel oluline side, millest nad saavad ka kindlustunnet ja lohutust. Lisaks on vanemal võimalik lapse lemmikloomaga mängida läbi rollimänge ning õpetada vajaminevaid oskusi . Näiteks võib mängulooma abil selgitada, kuidas tuleks õigesti hambaid pesta või kuidas lahendada rahulikult erimeelsusi venna või õega.

Zalando valikust leiab nii beebidele kui ka suurematele lastele ideaalseid mängukaaslasi, mis soodustavad mängu kaudu arengut ja kasvamist.