Laste aluspesu ja ööriided

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 945

Laste aluspesu, milles on lahe suureks kasvada

Aluspesu asub kehale kõige lähemal ning selle eesmärk on kaitsta õrnemaid piirkondi. Nahk vajab hingamiseks samuti õhku, sest niipea kui õhu ligipääs on piiratud, muutub nahk niiskeks ja higistavaks. Seetõttu armastavad täiskasvanud õhulisi ja õhku läbilaskvaid materjale, millest aluspesu tehakse.

Veelgi olulisem on sama põhimõtet järgida ka laste aluspesu loomisel, disainimisel ja valmistamisel. Laste nahk on mõnevõrra õrnem ning vahel allergiatekitajatele vastuvõtlikum. Seejuures tuleb kasutada pehmeid ja mõnusaid ning hingavaid materjale, mis muudavad iga lapse enesetunde mugavaks ja tõstavad oluliselt enesekindlust.

Materjalivaliku ja lastele sobiva pesudisaini otsused oleme jätnud nendele brändidele, kelle tooted Zalando e-poes kättesaadavad on. Meie moe spioonid on teinud tubli tööd, et tuua sinuni just kvaliteet ja parim disain, mida laste aluspesu loojad pakkuda suudavad.

Äge on kasvada suureks alati õiget aluspesu kandes

Mõne aastaseks saanud laps hakkab juba vaatama, et millised pildid ja mustrid ning värvid tema aluspesul on. Vahva, kui ta julgelt oma arvamust avaldab ja lapevanemana teda kuulda võtad. Meie Zalando e-poes leiad mitmesuguseid mustreid ja erinevaid värve, mille hulgast leidub kindlasti see sobiv ese just sinu lapse jaoks.

Koolis käivad lapsed käivad igal nädalal kehalise kasvatuse tundides ja nad vahetavad riided enne ja pärast tundi alati. Kui vaatad, et puhta aluspesu komplekte on väheks jäänud, mida terve nädala jaoks valmis panna, siis meie soovitus on avada Zalando veebipood ja mõne klikiga valida välja sobiv kogus laste aluspesukomplekte, mille toimetame sinuni juba mõne päevaga.

Teismelistel lastel saab ühe olulise ja vahel ka piinlikkust ning hirmu tekitava mure kohe vähemaks võtta sellega, kui räägid temaga julgelt ja avatult juba enne teismeea algust, et tema keha läbib muutused, mille kaudu ta täiskasvanuks saab. Julgusta teda rääkima, millal ta vajab esimest korda korsetti või rinnahoidjat, poiste puhul sobivas suuruses ja vastavas stiilis ning toonis boksereid.

Mugav ja privaatne ostlemine kodus

Rääkige ja arutlege oma lapse ja teismelisega, et millist aluspesu ta soovib. Avage koos Zalando e-poe veebikataloog, seadistage otsingufiltrid ja seejärel sirvige koos laste aluspesu kategooria tooteid. Meie lao spetsialistid juba ootavad, et valitud tooted kiirelt sisse pakkida ja sinu lapse poole teele saata.