Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 633

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

G-Stari mugavus terveks päevaks

Soovid eristuda tavapärasest ja rikkuda reegleid. G-Star väärtustab teisitimõtlemist ja tunneb sinu huumorisoont. Eelkõige on nad tuntud teksariiete tõttu ja kes ei armastaks denimit. Teksakangastel ei ole piire. Muidugi, G-Stari disaini jälgides tekib ülimalt põnevil tunne – lihtsalt vaata, missugused uuenduslikud detailid.

Mitte tavaline teksafirma, vaid täis kirge leiutada, uurida ja viia meisterlikkus teisele tasemele. Ettevõte kasutab ökoloogiliselt puhtaid materjale ja ookeani plastijäätmeid ning toetab loomade eetilist kohtlemist. G-Stari kordumatud mudelid on ülimugavad ja lisavad sinu enesekindlusele luksust.

Sa armastad suurejoonelist rustikaalset stiili. Sestap katsetavad ja parandavad nutikad disainerid kvaliteetsest denimist hoogu saanud disaini. Brändi teksad saavad peagi sinu lemmikuks, sest neid kandes koged meeldivat elevust ja iga sinu samm on enesekindlam. Futurismist inspireeritud teksastiil äratab tähelepanu masside seas.

Mugav, vastupidav ja šikk – ehk tead seda püha kolmainsust

Küllap oled kuulnud, et G-Star on tipptasemel innovaatiline teksabränd. Meisterlik töötlemata ja viimistlusteta denimist inspireeritud jämedakoeline disain eristub teistest. Nende kirg käsitöö vastu on tõstnud teksariiete kvaliteedi taset. Praegu kuuluvad need trendikad teksad elustiili juurde üle maailma. Ja tänu imeilusatele detailidele on see riietus äratuntav.

Ükskõik, millise stiili peale välja lähed, saad G-Starile kindel olla. Võid tunda ennast megamõnusalt, sest need teksad sobivad sinu omapäraga ja säärepealne kulunud teksajoon on šikk. Aga kui armastad ajatut klassikat, siis traditsioonilised viie taskuga teksapüksid eristavad sind teistest. Paar musti kitsaid venivast kangast teksaseid on sinu jaoks suurepärane valik, sest need lubavad sul stressivabalt liikuda ja neid on ülikerge sobitada peaaegu kõigi stiilidega.

Moetootja kollektsioonist leiad ka denimimõjutustega efektseid kingi ja saapaid. Alustades klassikalisest mustast kuni sportlike stiilideni välja on need kõik tähelepanu väärt. Kaasaegset klassikalist disaini kaunistavad imeilusad detailid ja igaühel neist on ainulaadne välimus. Need on jalas supermugavad ning saabastele kantud G-Stari embleem lisab välimusele elegantsust.

G-Stari teksariietest jalanõudeni ja kaugemalegi

Need disainerid tunnevad imetoredaid viise, kuidas ühendada töötlemata tugev kangas ja originaalsed lõiked. Kasutades denimi ainulaadseid omadusi, lisades indigovärvi ja maagiliselt ilusaid detaile, on loodud ülimugavad riideesemed. Vali enda omapäradele vastav rõivaese ja saad kanda seda eri stiilidega.

Teksariided on riidekapi oluline osa. Need ei vea sind alt ja ka võõrad jagavad komplimente. Seega on need investeerimist väärt ja teadagi muutub teksariie kuludes ainult paremaks. Laiast Zalando valikust leiad teksastest inspireeritud riideid, et väljendada oma isiksust mistahes meeleolus.

Kui oled inspireeritud militaarsest stiilist, soovid teksastes rokkida või eelistad dändilikkust, siis G-Star võimaldab seda. Leiad Zalandost maitseka teksariietuse juurde ka aksessuaarid, kingad, prillid ja koti. Sinu rõivad räägivad su lugu igal aastaajal ja igal pool, kuhu suundud.