Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 558

G-Stari kataloog pakub kinke tõelistele teksafännidele

1989. aastal Hollandis loodud G-Star on juba mitu aastakümmet pakkunud teksamoe parimaid palasid. Bränd on juba algusest peale torganud silma oma autentsuse ja toorusega ning see väljendub ka nende missioonis. Nad ei soovi olla järjekordne teksabränd, nad soovivad olla midagi erilist, toorest ja ainulaadset. G-Star on selgesõnaliselt välja öelnud, et teksad on nende kirg ja see on neil veres.

Kui Jos van Tilburg selle rõivabrändi Amsterdamis asutas, oli tema eesmärgiks juba esimesest päevast peale teksamaailma piire nihutada. Tegu on rahutu hingega, kes otsustas mitte normidele alluda. Selle asemel lõi ta ise oma tuleviku ja standardid. Iga teksatootega püüab G-Star tootmise uuele tasemele viia, et tuua sinuni vingeimad mudelid.

Kuidas need põhimõtted teksapüksteks vormuvad? Kõik disainid, mida G-Stari nime alt leida võid, on unikaalsed. Need on pioneerid ja teerajajad, millelaadset sa suvalisest poest ei leia. Lisades sellele kõigele ka kvaliteedimärgise, ongi tulemuseks vastupandamatud püksipaarid ja muud teksatooted.

G-Stari teksad oma toores ilus

Täpsemalt on brändi nimi tegelikult isegi pikem: G-Star RAW. Viimane sõna viitab toorusele ning just täpselt seda need teksapaarid sulle ka pakuvad. Mida aga tähendab toorus, kui räägime riietest? Hollandi teksabrändi puhul viidatakse siinkohal jämedakoelistele ja minimaalselt töödeldud kangastele. Karge, tahumata, seikluslik – just nagu sina, kui otsustad neid teksatooteid kanda.

Laiast tootevalikust leiad midagi igale maitsele. Alt kitsenevad püksid mahuvad alati jalga, sest on eriti venivast teksariidest, tagades sulle igaks hetkeks kestva mugavuse. Rohkete taskutega pükstesse saad mahutada kõik eluks vajaliku. Lisaks on need taskud omaette stiilielemendid. Lisaks leiad kollektsioonist klassikalisi mudeleid, kuid kerge vimkaga. G-Star pakub alati midagi natuke erilisemat.

Detailid on miski, millele see tootja ohtralt tähelepanu osutab. See väljendub nii nähtavates kaunistustes kui ka kogu õmblusprotsessis. Nimelt on iga piste hoolikalt tehtud. Tulemuseks kauakestvad teksad, mis aastaid su garderoobi kaunistavad.

G-Star on enamat kui teksad

Teksadega selle rõivabrändi nutikus alles algab. Leiad rõivavalikust mitmeidki muid esemeid, mis samasuguse kvaliteediga silma paistavad. Näiteks sobivad kaubamärgi kargopüksid nii sportlikuks ajaveetmiseks kui ka isegi linnas toimetamiseks – tegu on tõeliselt elegantse versiooniga aktiivsetele inimestele mõeldud püksipaarist.

Oma riietuse saad viimistleda G-Stari jalanõudega. Üks on siinkohal kindel: iga jalatsipaar sobib brändi riietega kokku ning kannab sarnast sõnumit. Need jalatsid on mugavad ja moekad ning enamjaolt on tegu tossudega. Nagu ikka, pole need mingid tavalised tossud, vaid silmatorkavad stiilielemendid, mis iga kandja rõõmsaks teevad.

Investeeri korralikesse teksatoodetesse

Kui teemaks on G-Stari unikaalsed teksatooted, siis nende puhul tasub kaaluda suisa investeerimist. Nimelt on iga teksapaar ja muud brändi tooted omamoodi nagu investeeringud, sest kestavad kaua. Nagu heade teksade puhul ikka, muutuvad need aja jooksul isegi paremaks, saavutades kauni kulumisefekti. Kvaliteet jääb aga samaks.

Hellita ja üllata ennast või lähedasi vinge teksapaariga, mis lubab oma isikupäraga särada. Investeeri korraliku G-Star RAWI teksapaari ja naudi stiilset elu kohe.