Pidžaamad

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 1407

Pidžaama – see on parema une alus

Kõik teavad, et uni on oluline selleks, et olla iga päev värske, rõõmus ja toimekas. Selleks puhuks on kõige õigem valida endale nüüd ja praegu üks pidžaama. Puuvillane või siidine – sinu unele pole oluline. Pidžaama missugune – uni kontrollib selle kvaliteeti.

Zalandos on valikus mitmeid eri lõikeid, stiile ja brände. Usu meid, sa leiad oma une jaoks sobivad riided, olgu selleks öösärk või kaheosaline komplekt. Otsuse teed siiski sina, mitte teised.

Naiselikum või hipilik – pidžaamasid leidub igasuguseid

Ööseks vana T-särk ja laiad dressid? Neist võid kohe loobuda. Sinu ees on rikkalik valik erinevaid naiselikke ja veidi hipilikke magamisriideid. Milline on sinu isiksus, selline olgu ka riietus. Ära lase teistel otsustada ega oma magamistuppa pressida ja öelda, mida kanda. Otsusta ise.

Oled õrna hingega? Naudid kergeid ja siidiseid rõivaid? Soovid, et und nähes saaksid olla samamoodi vastupandamatu, nagu ärkvel olles? Just sinule on mõeldud kõik naiselikumad pidžaamad. Võid omale ostukorvi lisada siidist või läbipaistvast kangast, ühe- või kaheosalise, pika või lühikese riideeseme ning tunda end kui seitsmendas taevas. Usu meid, su kaaslasel ei jää see märkamata.

Oled pigem sportlikum? Otsid midagi, mis oleks kerge ja mugav, lisaks värviline ja eri mustritega? Soeta endale sobivas pikkuses öösärk või kaheosaline pidžaama. Saad valida nii eri materjalide, värvide kui ka stiilide vahel.

Oled noor, oled vana – pidžaama igale vanusele

Zalando e-poest on igal naisterahval võimalik leida endale sobilik pidžaama. Ära häbene, kui sa oled leidnud endale selle õige ja soovid sellega terve päev ringi käia. Pidžaamadega võivad käia kõik. Oled sa siis noor või vana, naiselik või sportlik. Sinu tooted ootavad sind. Meie loodame ainult seda, et kui õige toode jõuab sinuni, oled õnnelik ja naudid oma unenägusid uues ööpesus.

Zalando e-poe ööriiete valik on mõeldud just sulle, armas naine. Uus mugavus ja stiil sünnib kohe, kui leiad omale parimad.