Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 8085
Jälgi kaubamärke, mis sulle meeldivad
Esmalt näitame sulle rohkem nende tooteid, sealhulgas uusi esemeid ja kollektsioone.

adidas on Euroopa populaarseimaid spordibrände

adidase brändi missioon on olla maailma parim spordibränd, kes kujundab, arendab ja müüb jätkusuutlikul viisil kõige kvaliteetsemaid sporditooteid ning pakub parimaid teenuseid ja kogemusi. Kaubamärk keskendub toodete innovatsioonile ja uudsusele, pakkudes tipptasemel tehnoloogiaid, mis aitavad kandjal muuta oma mängu, elu ja maailma. Maailmakuulsad kolm triipu on brändi signatuuriks olnud aastakümneid ja leidnud kindla koha spordisõprade südames.

Jalatseid ja rõivaid tootev kaubamärk sobib kõigile, alates tippsportlastest ja -tiimidest kuni iga üksikisikuni, kes soovib spordist osa saada. Bränd aitab igal tasemel sportlastel midagi muuta – nende mängus, elus, maailmas. See on nende põhiline veendumus, et spordi kaudu on igal inimesel võimalik muuta oma elu. adidas on spordi minevik, olevik ja tulevik.

adidas sobib igale spordifännile

​​​​​​

Oled jalgpalli-, jooga- või hoopis metsajooksufänn? Armastad kanda mugavaid riideid igas olukorras, nii kodus, tööl kui sõpradega aega veetes? Siit leiad endale kogu komplekti igaks sportlikuks päevaks või mõnusaks ajaveetmiseks. Suurepärane valik erinevaid treening- ja vabaajarõivaid ning jalanõusid leiab igas vanuses lastele, meestele ja naistele. adidas on üks Euroopa ja maailma populaarseimaid treeningriiete tootjad, mida kinnitab nende hea hinna ja kvaliteedi suhe ning kasutajate lojaalsus.

Olenemata ilmast ja aastaajast leiad meie valikust sobivaid komplekte suvisteks treeninguteks või jahedamateks ilmadeks . Tahad tunda ennast kodus mõnusalt? Tõmba selga klassikaline dressipluus ja jalga mugavad püksid ning veeda rahulik päev oma kõige kallimate seltsis. Meie valikust leiad toredaid tänavastiili elemente, millega iga päev silma paista.

adidas on suurte ja väikeste spordisõprade lemmikbränd

Igatsed jahedamatel õhtutel sooja spordipesu? Armastad kanda retuuse igas olukorras? Kolme triibuga dressipluusid on sinu lemmikriietus? Oled jõudnud õigesse kohta. adidas pakub rikkalikku valikut eri treeningrõivastest ja jalanõudest.

Lisaks treeningriietele leiab valikust vabaajariideid ja vahvaid tooteid, millega oma igapäevast välimust trendikaks ja põnevaks muuta. Toredaid ja värvilisi komplekte leiab nii pisikestele beebidele kui nende vanematele, nii teismelistele kui pensionäridele. adidas toetab aktiivset elustiili olenemata vanusest.