Naiste sussid

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 455

Sussid – justkui sinu truud lemmikud

Kui saabud koju peale pikka päeva, ootavad nad sind kannatlikult just seal, kuhu sa nad kodust lahkudes jätsid. Üldiselt ei ole nad omavoliliselt asukohta vahetanud ning saad oma väsinud jalad välisjalanõudest vabastada ja mõnusasti susside embusesse libistada.

Öösiti valvad nad sinu und, et hommikul truult sind tervitada. See peaks olema hea tunne, kui saad oma jalad pehmetesse toatuhvlitesse usaldada ega pea neid suruma vastu külma ja kõva põrandat, kui end voodist välja sirutad.

Sussidel on sinuga sarnane lugu. Nad koguvad endasse kõik sinu head emotsioonid ning kannatavad ära ka negatiivse tunde ja energia, väsimuse ja kurnatuse. Nad võtavad koos sinuga vastu külalisi ning kuulavad ära kõik naerud ja mured, mis teil on omavahel jagada.

Lemmikjalanõud, mis pakuvad kaitset

Nad on head abistajad, kui pead vahel ootamatult koridori, rõdule, garaaži või isegi terrassile astuma. Samuti aitavad nad hädast välja, kui on vaja postkastini minna. Tihtilugu sa oma susse isegi ei märka, sest nad on just täpselt siis olemas, kui vaja.

Ebamugavaks läheb olukord siis, kui sussid on äkki kadunud. Sel hetkel saad aru, et neist on võimalik väga palju puudust tunda. Alles siis oskad hinnata nende tõelist väärtust.

Erinevad olukorrad vajavad erinevaid jalanõusid

Zalando valikus on erinevaid susse igale maitsele ja igasse koju, sest kõik sussikandjad on unikaalsed nagu nende eelistused ja vajadusedki. Susse on pehmeid ja karvaseid, kinnise ninaga ja lahtiseid, paksema tallaga ning üsna õhukesi. Leidub selliseid, mille saad võtta kaasa puhkusereisile. On selliseidki, mis saadavad sind tööreisidel, kui kaugel võõras hotellitoas kodust tunnet taga igatsed. Ja mõni paar võib rännata koos sinuga maakoju või suvilasse.

Ka selle kategooria jalanõude hulgas leiab eri trende. Valikus on nii lihtsamaid kui ka elegantsemaid susse. Kuid aga eelistad erineda, siis pakub Zalando ekstravagantsemaidki mudeleid. Kõige olulisem väärtus on see, et neid susse oleks sul mugav ja mõnus kanda, olgu see siis pika tööpäeva lõpetuseks või puhkepäeva veetes.

Mõtiskle, milliseid uusi lemmikuid vajaksid ning leia endale just sobiv sussipaar.