Naiste sussid

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 468

Naiste sussid koju ja kontorisse

Kas tead seda tunnet, kui tuled külmast õuest paksude saabastega, olles kandnud neid terve päeva? Jalad higistavad, iga samm tubastes oludes on raske. Ilma saabaste või muude jalanõudeta ei saa aga siseruumides ka olla, sest põrand on külm või see ei näe ilus välja. Seda kõike saab vältida, kui sul on korralikud vahetusjalatsid.

Vahetusjalatsid olid teemaks siis, kui käisid veel koolis. Sussikott ootas sind alati garderoobis. Said terveks päevaks mugavamad jalanõud varba otsa torgata ning lubada oma jalgadel ka hingata. Su jalad on mõeldud paremini hingama ja mugavust nautima. Luba neile seda.

Need on nutikad ja funktsionaalsed jalavarjud, mida võid kanda nii kontoris kui ka kodus. Sa ei pea enam sokitalda kulutama ega külma põrandaga silmitsi seisma. Tuhvlid pakuvad sulle piisavalt mugavust ja näevad kõige tipuks ka nunnud välja.

Stiilsed naiste papud on su uued lemmikaksessuaarid

Mugavus on tavaliselt esimene märksõna, mida tubaste sussidega seostatakse. Stiilsed naiste toatuhvlid võivad olla ka tõeliselt kaunid aksessuaarid, mis ka tubastes oludes sulle stiilipunkte toovad. Vali endale sussimudel, mis esindab su isikupära ja sära igas olukorras.

Stiilile ja välimusele tasub eriti siis tähelepanu pöörata, kui kannad susse kodust väljaspool. Huvitava disainiga sussid võivad kontoris, hotellis või konverentsil isegi põnevaid vestlusi algatada. Koduväliseks kasutuseks susse valides mõtle, milliste riietega neid tavaliselt koos kannad. Vali sussid, mis sobivad su garderoobiga kokku ja näita kõigile oma laitmatut maitset.

Konservatiivsemasse keskkonda, näiteks kontorisse, susse valides võid eelistada neutraalseid toone ja lõikeid, mis on alati kindla peale minek. Mustad, pruunid ja beežid jalavarjud sobivad kõige tõenäolisemalt sinu ametlike rõivakomplektidega ja loovad ühtlase elegantse mulje.

Vali materjal vastavalt oma vajadustele

Oluline punkt, mida nende toajalatsite valikul silmas pidada, on nende kandmiskoht. See käib nii stiili kohta, kuid mängib rolli ka materjali otsingutel. Nimelt tasub teada, kui palju sooja need jalavarjud sulle pakkuma peavad. Tegu pole küll paksude saabastega, kuid mõnel juhul vajad ka neilt sooja kallistust.

Kui kõnnid tihti külmal põrandal ja tahad varbad soojas hoida, vajad sooja voodriga jalatseid. Mitmedki sussimudelid on villase voodriga. Mõned on tagant lahti ja need saad kiirelt jalast ära. Kui soovid aga eriti sooju susse, vali üleni kinnised sussid, mille varba otsa tõmbad. Need näevad välja nagu minisaapad, ainult et toas kandmiseks.

Mõned sussid meenutavad pigem sandaale ehk lahtiseid kingi. Need on ideaalsed vahetusjalatsid suviseks perioodiks. Sandaalilaadsed sussid toetavad üldjuhul mugavalt ka su jalavõlvi ning järgivad talla kuju.

Kiirelt jalga, kiirelt jalast ära

Toapapud on iseäranis mugavad siis, kui saad need vastavalt vajadusele kiirelt jalga panna või ära võtta. Nii saad näiteks kontoritoolile või kodus diivanile istudes need ära võtta. Kui pead aga uuesti tõusma ja ringi liikuma, on parim need kiirelt jalga saada. Mugavus ennekõike.

Vaata üle vinged naiste sussid, mida Zalando suures valikus pakub. Leia enda stiilile sobivad ja mugavad sussid ning naudi vabadust.