Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 1170

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Alati moodne New Balance

New Balance viib tossude ja spordiriiete mõiste järgmisele tasemele, sest loob külluslikke stiili- ja värvilahendusi. New Balance’i kollektsioon on kõike muud kui tavaline, toetades samas sinu mugavust aktiivsetes või vabaaja tegevustes.

Kas oled pannud tähele, et sportlik välimus sobib juba peaaegu igal pool? Moetrendid tulevad ja lähevad, kuid aktiivne elustiil on alati moes. New Balance’i jalanõude ja riiete valik sobib sinu välimusse kui valatult, olles samal ajal lihtne ja loov.

Siit valikust leiad julgeid värve, milles end enesekindlana tunda. Brändi loomingus on praktilised spordirõivad ja jalatsid, millega oma hobisid, treeninguid või argipäeva nautida. Trendikas sportlik kollektsioon ootab sind Zalandos.

Julge end väljendada

Välimus on osa meie eneseväljendusest, seega on oluline, mida me kanname. New Balance annab sulle võimaluse end loominguliselt väljendada, sest brändi tooted on isikupärased ja unikaalsed. Valikus on nii palju erinevaid värvikombinatsioone, et täpselt samasugust kooslust ei kanna suure tõenäosusega peale sinu keegi.

New Balance’i toodetega on Sul võimalus luua täiesti oma välimus. Lisa näiteks enda lemmikteksade ja T-särgi juurde brändi oranži-sinise-valge-roosa-kollase värvipaletiga tossud ning oledki juba ainulaadse stiili esindaja. Kaubamärk pakub kandjale palju lahendusi, kuidas oma stiili kujundada ja täiendada.

Avasta ka ilusate erksate toonidega dressipluusid, särgid, püksid ja aksessuaarid. Värvide kandmine ja vaatamine võib tõsta üldist positiivsust ning energiat. Nii saad oma trenni ja vaba aega kogeda päikseliselt ja elavalt. Kaubamärgi värvivalik on siiski tasakaalus ning kollektsioonis leidub ka suur hulk neutraalsemaid toone.

Mugavus on hea

Kui aus olla, siis kellele ei meeldiks mugavus? Selleks et kogeda stiilselt mugavaid rõivaid, oled sa täpselt õige brändi juures. New Balance ühendab vabaajastiili moe ja iluga.

Zalando teeb kaubamärgi tootevalikuga tutvumise eriti lihtsaks – selle asemel, et poodide vahet joosta, mine pärast e-poe ostu oma uue spordivarustusega juba päriselt jooksma. Šoppamine on Zalandos eriti lihtne ning õiged mõõdud, värvid ja tegumoed leiad toodete seast üles vaid paari hiireklõpsuga.

Kas oled juba New Balance’i stiili truu kandja või liitud kaubamärgi värvika maitsega praegu? Zalando tasuta kojusaatmisega oled oma unistuste toodetele samm lähemal.