Kataloog

Populaarsed filtrid
Toodete arv: 290

Jälgi lemmikbrände

Näe esimesena nende uusi tooteid ja kollektsioone.

Dr. Martensi platvormtaldadel näed välja trendikalt hea

Kinnised kingad muudavad tänaval kõndimise sügisel ja kevadel ideaalseks, sest temperatuurid püsivad plusspoolel, kuid suviste ilmadeni on veel pikalt minna või need äsja lõppesid. Siseruumides kandmiseks saad valida sobivad rihmikud või sandaalid, mis lubavad jalgadel hingata ning varvastel liikuda. Dr. Martens teab, et terved jalad tähendavad head enesetunnet, mis lubab keskenduda tööle, õppimisele või aktiivsust ja liikumist nõudvatele tegevustele.

Poolsaabaste valikus on soliidse välimusega jalatseid, mis kaitsevad hästi vihmavee ja pori eest. Saades mõne poripleki oma saapaninale, võta sihtkohta jõudes niiske lapp ja eemalda need plekid paari kerge liigutusega. Põhiline on ikka jalad hoida kuivas ja seda need saapad suudavad teha suurepäraselt. Kui mõnel saapapaaril leidub ka värvilisi elemente, siis soliidsust väljendavad tumedad toonid on läbivad iga saapamudeli puhul.

Soovid suudab täita Dr. Martensi jalanõude valik

Kas oled tänavapildis märganud platvormtallaga kingi või saapaid? Või tahtsid need kunagi osta, kuid tol korral jäid need kättesaamatuna poeriiulile? Nüüd on aeg see unistus teoks teha, sest Dr. Martensi jalanõude kollektsioonis on olemas just need platvormtallad, mida oled tänavapildis märganud. Unistuse täitmisele oled jõudnud juba väga lähedale, sest Zalando e-pood on avanud su silme ees oma platvormkingade ja -saabaste valiku. Muuda oma soov tõelisuseks vaid mõne klikiga.

Meie Zalandos teame, et saame selliste soovide täitmisel abiks olla. Sinu ülesanne on formuleerida oma täpsem soov, mis sisaldab jalanõu omadusi, kuju ja värvi ning seejärel on lihtsamast lihtsam otsida üles oma uued lemmikud jalavarjud.

Peamine on teada, mis sulle sobib

Jah, valikute tegemine võib vahel osutuda keeruliseks. Kuid kõike on lihtne teha siis, kui sa arvestad aastaajast tingitud vajadustega ja ilmastikukindluse omadustega, kas saapal peab olema lukk või paelad jne. Värvi osas saad arvesse võtta, millist riietust põhiliselt nende saabaste või kingadega kannad ja sealt ilmneb ka sobivate värvide variant üks või kaks.

Otsustamise saame meie Zalandos muuta sulle lihtsamaks, sest vajadustele ja soovidele vastava brändivaliku oleme juba ära teinud. Seega uued lemmikud Dr. Martensi jalanõud juba ootavad, et sa nendel selle kliki ära teeksid.